Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2347 görüntülenme )

Kaymakamın Makam Aracına Bombalı Tuzak

Bitlis'in Güroymak Kaymakamı Muharrem Eligül'ün makam aracına teröristler tarafından konulan uzaktan kumandalı bombanın son anda fark edilmesiyle olası bir facia önlendi.
 Kaymakam Muharrem Eligül, sabah konutundan makamına gitmek için hazırlanırken, makam otomobilinde oturacağı koltuğun bulunduğu tarafa tuzaklanan bombayı son anda şoförü ve korumaları fark etti. Uzaktan kumandalı düzenekle desteklenen bombanın fark edilmesinin ardından olay yerine çağrılan bomba imha uzmanları bombayı imha etti. Olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatılırken, çevredeki kameralarda incelemeye alındı. Haziran ayındaki kararname ile Güroymak Kaymakamlığı'na atanan Eligül, ilçede 3 aydır görev yapıyor. Kaynak: yenişafak

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Bahçeli'den Garip Garip Sözler" AB Yağmasa da Bu Kez İyi Gürledi! Prof.Dr. Süheyl Batum Hakkında ŞOK KARAR! Rus Uçağını Kim Vurdu! Belki Şimdi Anlaşılır... ABD'ye Şok İtham! Rusya'dan beklerken kötü haber İran'dan geldi! Olacak iş değil ama AKP vekilde bu da oldu İş Arayanlara Müjde!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
O Dağlarda İkinci Kez Büyük Operasyon!