Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 2030 görüntülenme )

KATAR'DAN İNANILMAZ DARBE AÇIKLAMASI!..

KATAR: BİZDE DE 15 TEMMUZ OLABİLİR

Katar Savunma Bakanı Khalid bin Mohammad Al-Attiyah TRT World’e özel açıklamalarda bulundu. 

Attiyah, Katar'a yönelik ablukaya değinirken 15 Temmuz'daki darbe girişimine benzer bir olayın sıradaki hedefinin Katar olabileceğini ifade etti.

Al-Attiyah Suudi Arabistan ve Mısır'ın başını çektiği abluka uygulamasını 15 Temmuz darbe girişimine benzetti. Türkiye’nin İslam dünyası için onurlu bir duruş sergilediğini belirten Katar Savunma Bakanı benzer bir darbe girişimi için sıradaki ülkenin Katar olabileceği ihtimalinden bahsetti.

"SIRADAKİ HEDEF KATAR OLABİLİR"

Katarlı bakan 15 Temmuz darbe girişiminin anıldığı haftada konuya ilişkin “Evet, bu olayı çok yakından takip ettik. Dürüst olmak gerekirse Katar Emiri o gün Erdoğan’ı arayan ilk devlet başkanıydı. Düşünüyoruz ki Katar sıradaki hedef olabilir. Çünkü Türkiye ve Katar dünya üzerindeki mazlum insanlara karşı ortak onurlu bir duruş sergiliyor, bu noktada Katar bir sonraki hedef olabilir.” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ! PARTİSİNİ DE KURDULAR AKP'li Vekil Konuştu... MOHİKAN ŞAŞTI, SARAY UÇTU!.. ÖMER DİNÇER YAZDI... AKP'DE TOZ DUMAN ÜSTÜNE!.. ŞOFÖRLER FEDERASYONUNDAN SÜRÜCÜLERE ÖNEMLİ UYARI!.. MHP'li Eski Vekil Gözaltına Alındı! Sanayi Bakanı’ndan Tarkan’a İLGİNÇ YANIT! MHP'de TOPLU İSTİFA! TRUMP’TAN ŞOK KÜBA KARARI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Azerbaycan'da Askeri Birlikte PATLAMA!