Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 2015 görüntülenme )

KATAR'DAN İNANILMAZ DARBE AÇIKLAMASI!..

KATAR: BİZDE DE 15 TEMMUZ OLABİLİR

Katar Savunma Bakanı Khalid bin Mohammad Al-Attiyah TRT World’e özel açıklamalarda bulundu. 

Attiyah, Katar'a yönelik ablukaya değinirken 15 Temmuz'daki darbe girişimine benzer bir olayın sıradaki hedefinin Katar olabileceğini ifade etti.

Al-Attiyah Suudi Arabistan ve Mısır'ın başını çektiği abluka uygulamasını 15 Temmuz darbe girişimine benzetti. Türkiye’nin İslam dünyası için onurlu bir duruş sergilediğini belirten Katar Savunma Bakanı benzer bir darbe girişimi için sıradaki ülkenin Katar olabileceği ihtimalinden bahsetti.

"SIRADAKİ HEDEF KATAR OLABİLİR"

Katarlı bakan 15 Temmuz darbe girişiminin anıldığı haftada konuya ilişkin “Evet, bu olayı çok yakından takip ettik. Dürüst olmak gerekirse Katar Emiri o gün Erdoğan’ı arayan ilk devlet başkanıydı. Düşünüyoruz ki Katar sıradaki hedef olabilir. Çünkü Türkiye ve Katar dünya üzerindeki mazlum insanlara karşı ortak onurlu bir duruş sergiliyor, bu noktada Katar bir sonraki hedef olabilir.” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehit Cenazesi Bartın'ı Ayağa Kaldırdı! ŞOK TANIK: "AKP'Lİ VEKİL'E DARBEYİ ÖNCEDEN HABER VERDİK" PKK Telsizinde Kan Donduran Konuşmalar Başbakanlık Konutu'nda Yedi Kollu Şamdan'ın Ne İşi Var? Nesturi, Ezidi hikayesi bir tuzak olabilir mi? Melih Gökçek’in ŞOK Paylaşımı SARAYI KARIŞTIRDI!.. Kamyon Araçların Arasına Daldı! Türkiye Suriye’ye Girebilir!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
GSS'de YENİ PRİM Geliyor!