14627 görüntülenme12 Mayıs 2018
AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’ın, yıllar önce yaptığı bir konuşma ortaya çıktı.

AKP’li Özdağ, konuşmasında FETÖ lideri Fethullah Gülen’e övgüler dizdi. Fethullah Gülen’in ABD’ye gidişini “hicret” olarak niteleyen Özdağ, Gülen’i dört gözle beklediğini söyledi.

“FETÖ’YE VEFA”

Özdağ konuşmasının devamında “Kullara vefa vardır. Ben çağımızın hoca Ahmet Yesevi’si olan Fethullah Gülen Hocaefendi’ye vefamı gösteriyorum” ifadelerini kullandı. Özdağ, ortaya çıkan konuşmasında şunları söyledi:

“O GÜZEL İNSANI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM”

“Fethullah Gülen’in Ulu Cami’de İzmir’de Kestane Pazarı’nda başlattığı halka büyüdü, büyüdü, büyüdü, İç Anadolu’yu, Doğu Anadolu’yu, Karadeniz’i kucakladı. Yetmedi, Balkanları, Türk dünyasını, Amerika’yı, Afrika’yı kucakladı.” diyen AKP’li Selçuk Özdağ “O nedenle hepinize çok teşekkür ediyorum. Osmanlı yeniden inşa ediliyor. Çağımızın Osmanlısını inşa ediyorsunuz. Sizlere şükran sizlere teşekkür. Ben o güzel insanı dört gözle bekliyorum” ifadelerini kullandı.

“FETHULLAH GÜLEN HOCAEFENDİ’YE VEFAMI GÖSTERİYORUM”

Özdağ “Artık diyoruz ki başkaldırıyoruz, artık dik duruyoruz, artık diyoruz ki demokrasi var Türkiye’de. Vesayetçilere karşı biz tarihimizle barışıyoruz. Devletimiz milletimizle barışıyoruz. Gelecek kuşaklara doğru uzanıyoruz. Denize koşuyoruz koşarken de o büyük insanları hiç unutmuyoruz” dedikten sonra “Kullara vefa vardır. Ben çağımızın hoca Ahmet Yesevi’si olan Fethullah Gülen Hocaefendi’ye vefamı gösteriyorum” diye konuştu.

Kaynak: odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ