10476 görüntülenme25 Haziran 2018
‘ERBAKAN VİDEOLU MESAJ”

Türkiye 24 Haziran seçim sonuçlarını tartışırken Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu da yüzde 0.9 oy aldı. Meclis seçiminde de Saadet Partisi yüzde 1.35 oranında oy topladı.

Milli Görüş seçimlerin ardından Necmettin Erbakan’ın yıllar önce yaptığı bir videoyu akıllara getirdi. O videoda Erbakan, bir kapıcının üzerinden anlattıklarıyla kendisini dinleyenleri güldürüyor.

KARAMOLLAOĞLU’NDAN İLK AÇIKLAMA

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, resmi olmayan seçim sonuçların açıklanmasının ardından parti genel merkezine gelişinde partililerce karşılandı. Karamollaoğlu seçim sürecinde ülkenin sıkıntılarının nereden kaynaklandığını anlattıklarını belirterek AK Parti'ye yönelik, "İktidarda bulunan arkadaşlar eğer bu ifadelere biraz bundan sonra kulak kabartırlar, bunları dikkate alırlarsa hem kendilerinin hem de memleketin faydasına olur diye düşünüyoruz' dedi.

Saadet Partililer tarafından karşılanan Karamollaoğlu, “Bugün gördüğümüz neticeden çok daha iyisini beklerdik. Ama demokrasilerde milletin tercihi neyse ona saygı duyulur. Millet böyle bir tercihte bulundu. Biz de bu tercihe saygı göstermek durumundayız” dedi.

Seçim sürecinde ülkenin sıkıntılarının nereden kaynaklandığını ve nasıl çözülebileceğini anlattıklarını ifade eden Karamollaoğlu, şunları kaydetti:

"YENİ METOTLAR GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

"Bu ifadelerimiz bugün de geçerli. İktidarda bulunan arkadaşlar eğer bu ifadelere biraz bundan sonra kulak kabartırlar, bunları dikkate alırlarsa hem kendilerinin hem de memleketin faydasına olur diye düşünüyoruz. Burada işimizi bırakıyor değiliz. Bundan sonra çalışmalarımıza inşallah daha büyük gayretle devam edeceğiz. Elbette bugün içinde bulunduğumuz şartlar bu milleti nasıl etkiliyor, neden böyle etkiliyor? Onu da dikkate alarak yeni metotlar geliştirmeye, millete ulaşmaya gayret edeceğiz."

Kaynak: ajanslar/ odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ