1728 görüntülenme23 Mart 2019
Temel Karamollaoğlu Erbakan’a hayattayken ihanet edip şimdi sahiplenmeye çalışanlara ‘Sahtekarlar’ dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Kanal 42 ye konuk olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu gündeme dair önemli açıklamalarda bulunurken Milli Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adını seçimleri kazanmak ağzına alanlara şu sözlerle yüklendi:

‘ERBAKAN HOCA’YA İHANET EDEN SAHTEKARLAR’

“ Bazı sahtekarlar çıkacak sahtekar diyorum çünkü Erbakan Hoca’ya ihanet edeceksin sonra da Erbakan Hoca’nın geçmişine sahip çıkacaksın! Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın manevi mirasına sahip çıkacaksın. Utanmak icap eder. Sözlerini dinle. Sadece sözlerini dinlesinler. Hemen vefatından önce ne dedi. Lafla peynir gemisi yürümez. Gerçekleri görsünler”.

‘ERBAKAN HOCA MİLLİYDİ, ABD’YE DESTEK VERMEZ, MAVİ MARMARA’YI SATMAZDI’

“Erbakan Hoca böyle yaparmış. Keşke olsaydı da ne yapacağını görseydik şimdi. O bizim yaptığımızdan on kat daha fazlasını tepelerine vura vura dile getirirdi. Erbakan Hoca milliydi. Erbakan Hoca İslam düşmanı bir papanın önünde Avrupa Birliği ortaklık görüşmelerine başlamazdı. Erbakan hoca Amerikalılar Irak’a müdahale ederken oraya destek vermezdi. Suriye’nin karışmasına destek vermez, Mavi Marmara’yı satmazdı Erbakan Hoca…” diyerek AKP’nin Saadet Partisi aleyhine söylediği sözlere sert tepki gösterdi.

Kaynak: milligazete

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ