9452 görüntülenme25 Şubat 2019
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin aday tanıtım toplantısına katılmak için Kemalpaşa’daydı. Karamollaoğlu, toplantı öncesinde partisinin Kemalpaşa İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği kahvaltı da partililerle bir araya geldi.

“İKTİDARA BİR İHTAR VERİLECEK”

Türkiye’nin çok badireli bir süreçten geçtiğini öne süren Karamollaoğlu, “Bu seçimlere adil bir şekilde gitmiyoruz. Gayri adil bir şekilde seçime gidiyoruz. İmkanlarımız da adil dağıtılmıyor. Seçime gidilirken adalet felç oldu. Eğitimimiz felç oldu. İşsizlik her geçen gün artıyor. Hükümet bu konuda herhangi bir tedbir almıyor. Dış politika da bir çıkmazın içindeyiz. Sağlık sistemi de patinaj yapmaya başladı. Bu seçimlerde iktidara bir ihtar verilecek” dedi.

‘EKONOMİ BAKKAL DÜKKANI AÇMAKLA DÜZELMEZ’

İktidarın ekonomi politikasını eleştiren Karamollaoğlu, “16 yıldır iktidardalar ve borçlar sürekli artıyor. Esnaf, çiftçi iflas etti. Hiçbir yönetim döneminde ülke bu kadar borçlanmadı. Karşımızdaki arkadaşların kim olduğunu biliyoruz. Hatalarını söylüyoruz. Ama hiç ders almadılar. Ama bazen dinliyorlar, İstanbul’a ihanet ettiklerini söylüyorlar. Ancak yine aynı yolda devam ediyorlar. Bunun ne mantığı var. 

Şimdi, yatırımları tamamlayacak güçleri kalmadı. Bu akılla giderseniz yapamazsınız. Ekonomiyi tanzim satış mağazaları düzeltmez” ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ