Genel
13 Haziran 2018 ( 556 görüntülenme )

Karamollaoğlu konuştu... 'KİM BU ŞER ODAKLARI'

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Yeni Asya'dan Ülker Yılmaz Caba'nın sorularını cevapladı.

Karamollaoğlu, Saadet Partisi’nin CHP, İyi Parti ve Demokrat Parti ile kurduğu Millet İttifakı’na yönelik iktidardan gelen ‘dört benzemezler’ ve ‘şer odakları’ nitelendirmelerini çirkin buldu ve şöyle cevap verdi;

'KİMSEYE TAHAMMÜL EDEMİYORLAR'

“İşte bunlar bir defa çirkin. Siyaseten bizim hiçbir zaman benimseyemeyeceğimiz bir üslûp. Eğer milletin belli bir kısmı belli partileri tercih ediyor, onlara oy veriyorsa, siz bunları ‘şer odakları’ diye tarif edemezsiniz. Siz söylediğiniz konuma düşersiniz. Şer ne demek? Kötülük demek. Eğer siz bu memleketi kutuplaştırmaya çalışırsanız en büyük zararı verirsiniz. Bu şu manaya geliyor; sizin başkalarına tahammülünüz yok.” diye konuştu. 

Konuşmalarında sık sık dile getirdiği ‘dip dalga’dan da bahseden Karamollaoğlu, 

"DİP DALGA BU SEÇİMDE ORTAYA ÇIKARSA..."

“İnsanlar kanaatlerini ifade etmekten çekiniyorlar, çünkü bize destek verecek büyük bir kesim Ak Parti’den kopacak. Bunu da kendilerinin üzerindeki baskıdan dolayı dillendiremiyorlar. Anketlerde kanaatlerini dile getirenler de tercihlerini doğru olarak dile getirmiyorlar, ne olur ne olmaz diye genelde hükümetten yana bir tavır sergilemeyi tercih ediyorlar. 

Bizim beklediğimiz bu dip dalga seçimde ortaya çıkarsa, biz bu seçimde en güçlü parti olarak çıkarız kanaatindeyiz” ifadelerini kullandı. 

kaynak yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ