Ana Sayfa
24 Mayıs 2018 ( 2633 görüntülenme )

'KARAMOLLAOĞLU'NDAN FLAŞ ÇAĞRI'

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi.

‘MEDYA PADİŞAHINSA SOSYAL MEDYA BİZİMDİR’

Karamollaoğlu; YouTube, Twitter, Facebook, İnstagram gibi sosyal medya platformları aracılığıyla e-miting yaptı. Karamollaoğlu, “Medya Padişahınsa sosyal medya bizimdir” dedi.

‘GÜVEN BİTTİ’

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı, “Türkiye'de yatırımı sağlamak istiyorsak güven ortamı oluşturmamız lazım. Ancak Hükümet kutuplaştırmakta ısrarlı duruyor. Bize ise Kürt, Türk ile ilerici ve gerici herkesi kucaklayacak sevgimiz var. Önce barış ortamı kurulacak ondan sonra yatırımlar gelecek.” dedi.

Dolardaki yükselişi önleyemeyen hükümetin ayakta kalmasının zor olduğunun altını çizen Karamollaoğlu;

“ARTIK SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELEMİYORLAR”

“Hükümet acı reçete öncesi bol vaatlerde bulunmaya başladı. Dünya tarihinde bugünkü iktidar gibi bir iktidar yok. ‘Aldatıldık kandırıldık' ifadelerini kullanıyorlar. Ama yeter artık. Türkiye'nin bekası ile partinin bekasını özdeştiriyorlar. Baskın seçimin nedenini bize gösteriyor. Hükümet 15 yıldır attığı adımlar artık sorunların üstesinden gelemiyor. Dolardaki yükseliş başka sahalara da intikal edebilir. Hükümetin bu durum karşısında ayakta kalkması zordur.” ifadelerini kullandı.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Karamollaoğlu;

“MEDYA PADİŞAHINSA SOSYAL MEDYA BİZİMDİR”

“Bizde buna karşı ‘medya padişahınsa sosyal medya bizimdir' diyoruz. Bizim üzerisinde durduğumuz en önemli problem ise kardeşlik sağlamak kutuplaşmayı bitirmektir. Türkiye'de yatırımı sağlamak istiyorsak güven ortamı oluşturmamız lazım. Ancak Hükümet kutuplaştırmakta ısrarlı duruyor. Bize ise Kürt, Türk ile ilerici ve gerici herkesi kucaklayacak sevgimiz var. Önce barış ortamı kurulacak ondan sonra yatırımlar gelecek” diye konuştu.

Kaynak: sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ