Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2379 görüntülenme )

Kafes Filmi Rekora Koşuyor

Hikayesi Vahdet yazarı Lütfü Şehsuvaroğlu’na ait olan ve yapımcılığını Yasemin Nak’ın, yönetmenliğini ise Mahmut Kaptan’ın yaptığı “Kafes” filmi oldukça başarılı bir izlenme rekoruna doğru koşuyor.
  İsmail Hacıoğlu'nun başrolde yer aldığı 'Kafes' filmine yoğun ilgi devam ediyor. Kısa sürede  100.226 izleyici sayısına ulaşan filmin hasılatı 1.024.876,6 TL .

12 Eylül darbe döneminde geçen filmde Hacıoğlu, ülkücü bir genci, Mehmet Sipahi'yi canlandırıyor. Mahmut Kaptan'ın yönettiği filmde İsmail Hacıoğlu, Nilay Duru, Şefik Onatoğlu, Fırat Şahin, Barış Küçükgüler, Melda Arat, Erdal Cindoruk, Murat Ercanlı, Fatih Doğan, Murat Çağlar, Cem Sultan Karabulut, Mine Doğan ve Tolga Yüce gibi isimler rol aldı. Çekimleri Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde ve Ulucanlar Cezaevi'nde yapılan film, 12 Eylül olaylarında haksız yere cezaevlerine atılan ve işkenceye maruz kalan gençlerin hikayelerini anlatıyor.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her Derde Deva ama Kilosu bir Otomobil Parası! ABD, Türkiye için Neden Yas Tutmadı! Flaş! ‘Kuzey Suriye Federasyonu’ Bugün Kuruluyor Mu? Ünlü İş Adamları Hakkında Flaş Gelişme! CHP'nin seçim beyannamesinde unuttuğu tek SÖZ! DİKKAT!..METEOROLOJİDEN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI! AKP'nin Oylarında Sert Düşüş! FLAŞ! Dilipak'tan AKP'ye SERT UYARI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dikkat! Bu İkinci Uyarı!