Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2382 görüntülenme )

Kafes Filmi Rekora Koşuyor

Hikayesi Vahdet yazarı Lütfü Şehsuvaroğlu’na ait olan ve yapımcılığını Yasemin Nak’ın, yönetmenliğini ise Mahmut Kaptan’ın yaptığı “Kafes” filmi oldukça başarılı bir izlenme rekoruna doğru koşuyor.
  İsmail Hacıoğlu'nun başrolde yer aldığı 'Kafes' filmine yoğun ilgi devam ediyor. Kısa sürede  100.226 izleyici sayısına ulaşan filmin hasılatı 1.024.876,6 TL .

12 Eylül darbe döneminde geçen filmde Hacıoğlu, ülkücü bir genci, Mehmet Sipahi'yi canlandırıyor. Mahmut Kaptan'ın yönettiği filmde İsmail Hacıoğlu, Nilay Duru, Şefik Onatoğlu, Fırat Şahin, Barış Küçükgüler, Melda Arat, Erdal Cindoruk, Murat Ercanlı, Fatih Doğan, Murat Çağlar, Cem Sultan Karabulut, Mine Doğan ve Tolga Yüce gibi isimler rol aldı. Çekimleri Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde ve Ulucanlar Cezaevi'nde yapılan film, 12 Eylül olaylarında haksız yere cezaevlerine atılan ve işkenceye maruz kalan gençlerin hikayelerini anlatıyor.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EKRANLAR BAKIN KİMLERE KALMIŞ... İzmir’deki Suriyeli gerçeği! Bahçeli ve Ekibine ÇOK NET CEVAP! Bak Sen Şu İşe! 23 Nisan YOK, Kut’ül Amare VAR, Öyle mi! Kredi Kartlarından Bankalara 56.7 Milyar Dolar! HDP'li Yöneticiler İl Binasına Türk Bayrağı Astı Bomba iddia! Çatışma bu yüzden çıktı Ali Haydar HAKVERDİ 30 SANİYE KONUŞTU ! ANLAYAN ANLADI !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mardin ve Şırnak’tan Acı Haberler 5 Şehit!