Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 138 görüntülenme )

AKLA ŞOK!.. KAÇAK KATI YIKILINCA... BAKIN NE YAPTI!..

KAÇAK KATI YIKILINCA FETÖCÜ DİYEREK PANKART ASTI

Şanlıurfalı Berces Kaya, lokanta ve konukevi olarak kullandığı 4 katlı binanın terasına ruhsatsız olarak çıktığı katının yıkımını gerçekleştiren belediye ekibine FETÖ suçlaması yönelttiği pankartla tepki gösterdi.

Kent merkezindeki Haşimiye Meydanı'nda bulunan 4 katlı konukevi işleten Berces Kaya, tarihi binanın terasına izin almadan cam ve ahşap olarak yeni bir kat yaptı.Büyükşehir Belediyesi de Tarihi ve Kültür Varlıklarını Koruma Müdürlüğü'nün yıkımı yönündeki görüşü üzerine, ruhsatsız ve kaçak olarak inşa edilen teras katın yıkımına karar verdi.

İNTİHARA KALKIŞTI

Geçen ocak ayında tebligat yapılmasına rağmen boşaltılmayan binaya giden ekipler, iş yeri sahibi Berces Kaya'nın intihar girişimi üzerine yıkımı gerçekleştiremedi.Geçen Mayıs ayında Kaya, işyerine giden polisler tarafından görülen bir davada ‘adam yaralama' suçundan arandığı için gözaltına alındı.Kaya, emniyete götürüldükten sonra ruhsatsız işyerinin bulunduğu yere gelen ekipler, teras katın yıkımını gerçekleştirdi.

‘ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİ SIZLIYOR'

Serbest kalan Berces Kaya, bu kez yıkılan terasına 15 Temmuz'un kahramanı olan astsubay Ömer Halisdemir'in fotoğrafının bulunduğu bir pankarta, "Bu binanın yıkımı bu hale gelmesi FETÖ'cü belediye yöneticilerinin eseridir. Bu şehrin yönetimini ne zaman FETÖ'cülerden kurtaracaksınız? Baskılara, işkencelere, sömürülere halkın tahammülü kalmadı. Sayın cumhurbaşkanımız şehitlerimizin kemikleri sızlıyor' yazarak astı. Pankart, asılmasının ardından şikayet üzerine polis ve zabıta tarafından bulunduğu yerden söküldü.
pankart.jpg
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!..PUTİN İMZAYI ATTI! İşte Bu Hayır! Bugün Bahçeli Bitti! FLAŞ!.. Almanya'da Çocuk İstismarına Karşı SERT ÖNLEM! AKP Bakın Ne İşler Peşinde!.. DOLAR'DA SON DURUM!.. Duran Kalkan: Türk devleti silah bıraksın CHP'ye Sert Yanıt! FLAŞ!.. REFERANDUMDA BAKIN KİM ÖNDE!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kuzey Kore'den ABD'ye ŞOK MESAJ!..