Reklamlar
Anasayfa » Haber
29 Ağustos 2017 ( 343 görüntülenme )

JAPONYA ŞOKTA!.. KUZEY KORE FÜZESİ UÇTU GEÇTİ!..

Kuzey Kore'nin fırlattığı füze Japonya'nın üzerinden geçti


Kuzey Kore'nin yeni bir füze denemesi yaptığı, fırlatılan füzenin Japonya'nın üzerinden geçerek denize düştüğü bildirildi.

​Kuzey Kore'nin fırlattığı füzenin 3 parçası Japonya'nın Hokkaido adasının sularına düştü. Güney Kore ordusu da füzenin Japon Denizi'ne düştüğünü teyit etti.

JAPONYA ALARMDA

Japon hükümeti füzenin Japonya'nın kuzeyini hedef aldığı uyarısında bulunarak, Kuzey Japonya'da yaşayan halkı olası bir Kuzey Kore füzesine karşı tedbirli olmaya çağırdı.

FÜZE DÜŞÜRÜLMEMİŞ

​Füzenin geçişi sırasında hava savunma sistemleri alarma geçen Japonya'nın füzeyi düşürmek için herhangi bir girişimde bulunmadığı belirtildi.


​Japonya, Kuzey Kore füzesinden hiçbir parçanın Japonya topraklarına düşmediğini ve herhangi bir zararın söz konusu olmadığını açıkladı.

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ASKERİ ARACIN GEÇİŞİ SIRASINDA PATLAMA! Alman İstihbaratından Referandum Uyarısı! SURİYE'DE YEDİ ÖRGÜT 50 BİN MİLİTANLA ATEŞKES! ABD DÖKÜLDÜ... MÜTTEFİKLİK ÇOK FENA ÇÖKTÜ!.. MHP'DE TOPLU İSTİFA! Halep'te Son Dakika! BRÜKSEL'DE PATLAMA!.. ŞOK!.. Suriye'de Türk Ordusu'na YAKIN TEHDİT!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SINIR KARAKOLUNA ROKETATARLI SALDIRI!