Güvenlik
09 Mart 2019 ( 348 görüntülenme )

İZMİR'DE GÜPE GÜNDÜZ VUKUAT!..

"İzmir Bayraklı’da CHP’nin seçim bürosuna silahlı saldırı"
İzmir'in Bayraklı ilçesinde, CHP'nin Bayraklı Yamanlar Seçim Koordinasyon Merkezi'ne ticari taksiden 4-5 el ateş edildi. Polis, olay yerinde incelemelerini sürdürüyor, olayda 2 kişi yaralandı.


SEÇİM BÜROSUNA SALDIRI

Olay, İzmir'in Bayraklı ilçesi Yamanlar Mahallesinde bulunan CHP Bayraklı Serdal Sandal’ın seçim koordinasyon merkezinde meydana geldi. Öğlen saatlerinde seçim koordinasyon merkezinde yerel seçim çalışmaları yapıldığı sırada cadde üzerinden geçen araçtan 4 el ateş edildi. İki kurşun, partili Batuhan Gül’ün bacağına ve Hakkı Bolat’ın dirseğine isabet etti. Diğer iki kurşun da seçim koordinasyon merkezinin camlarına isabet etti. Yaralılar hemen hastaneye kaldırıldı.

"DÜN AKŞAM DA SALDIRILAR YAŞANDI"


Olayın görgü tanığı seçim koordinasyon merkezinde sorumlu Tunay Ballıkaya "Dün akşam da partimizdeki bazı kişiler darp edildi. Bugün de seçim çalışmalarımızı yapıyorduk. İçeride oturuyorduk. Ticari taksi ile ofisimizi taradılar. Dört el ateş edildi. İki arkadaşımız yaralandı, iki kurşun da cama isabet etti. Bu olayı kınıyoruz. Yapanların cezalandırılmasını istiyoruz" dedi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ