Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Ocak 2017 ( 25900 görüntülenme )

İZMİR'de VAHŞET!

İZMİR'DE DEHŞET OLAY


Buca'da telefon satışı yapan 27 yaşındaki Hüseyin Tiryaki'nin işyerini açmaması üzerine telefonla ulaşmaya çalışan arkadaşları cevap alamadı. 

Bu sırada Kaynaklar'da yol kenarında erkek cesedi bulundu. Dövüldükten sonra tabancayla öldürüldüğü belirlenen kişinin kimliğinin tespiti için polis araştırmasını sürdürürken, polise başvuran işyeri komşuları Hüseyin Tiryaki'yi teşhis etti. 

Bu cinayetle ilgili polisin araştırması sürerken, Tiryaki'nin yakınlarına ulaşamayanlar Menderes Caddesi 371 numaradaki evine gitti. Evin kapısının açılmaması ve telefonlara ulaşılamaması üzerine çilingir yardımıyla içeriye girildi.

EVDE 3 KADIN CESEDİ
Evin içine girildiği anda korkunç olay ortaya çıktı. Evde Hüseyin Tiryaki'nin annesi Aysel Aslan, üniversite öğrencisi üvey kızkardeşi Behiye Aslan ve 3 ay önce evlendiği eşi 3 aylık hamile Fadime Tiryaki'nin bıçaklanıp öldürülmüş cesetleri bulundu.
Aysel Aslan'ın, Hüseyin Tiryaki'nin babasından ayrıldıktan sonra ikinci evliliğini yaptığı, kızı Behiye Aslan'ın bu evliliğinden dünyaya geldiği belirtildi. Ailenin birlikte yaşadıkları kaydedilirken, polis evin kapısında zorlama olmadığını saptadı.

İnfazı ailenin tanıdığı kişilerin yapmış olduğu üzerinde duran polis soruşturmasını bu yönde sürdürürken, olayı Hüseyin Tiryaki'nin gerçekleştirme olasılığına yönelik de araştırmanın devam ettiği açıklandı.


Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK! BİTLİS'TEN ARDI ARDINA ŞEHİTLER GELİYOR! Kritik nokta bombalandı! Kaçaklar İtiraz Edince Bakın Ne Yaptılar... Milletvekilleri'nin Türk Milleti'ne karşı bir sorumluluğu yok mudur? HDK'dan Büyük Yüzsüzlük! NOBEL Ödüllü SANCAR'dan MUHTEŞEM ÇAĞRI! Beşiktaş Yeri Göğü İnletti! Şanlıurfa'ya İSTİKLAL MADALYASI Geliyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şehidimize Saygısızlık!