Antalya'da büyük çoğunluğunu MHP eski yöneticilerinin ve üyelerinin oluşturduğu isimler, Antalya İYİ Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen törenle üyelik formlarını doldurup rozet taktı.

Düzenlenen törende konuşan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, önümüzdeki günlerde de, gerek Antalya merkezde, gerekse ilçelerde İYİ Parti’ye yeni katılımlar olacağını belirtti. İYİ Parti Antalya İl Başkanlığında düzenlenen törene İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Antalya Milletvekili Feridun Bahşi ve yüzlerce Antalyalı katıldı.

‘CESURLARIN GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA GELDİK’

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın’ın daveti üzerine katılan Mehmet Cahit Turhan “Biz yıllarca yönetim kadrosu da dahil MHP’de görevler yaptık ancak Bahçeli’nin son konuşması üzerine İYİ Parti’de vatanseverlerin gücüne güç katmaya karar verdik. Bahçeli’nin dediği gibi Ülkücüler kullanılıp bir kenara atılacak paspas değildir” dedi.

MHP'Lİ ESKİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLER DE ARALARINDA


İYİ Parti’ye üye olanlar arasında eski Ülkü Ocakları başkanlığında görev yapmış, MHP’nin il ve ilçe yönetimlerinde bulunmuş, MHP’nin eski merkez ilçe başkanlarının ve başkan yardımcılarının bulunması dikkatlerden kaçmadı. Törende konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal da,” Tüm katılımcılara sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in selamlarını ve muhabbetlerini iletiyorum. Gücümüze güç kattığınız için İYİ Parti ailesi olarak sizlere teşekkür ediyorum. vatan, millet, bayrak sevdalısı tüm vatansever vatandaşlarımıza kucak açıyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak:Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ