4932 görüntülenme09 Mayıs 2018
Geçtiğimiz günlerde Bağcılar'daki seçim standına bıçaklı saldırı gerçekleştirilen İYİ Parti'nin, bu kez de İYİ Parti kurucu üyesi, Fahrettin Aslan'ın oğlu Mehmet Aslan'ın Beykoz'daki evinin kurşunlandığı ortaya çıktı.

GÖRÜNTÜLERE ULAŞILDI

Fahrettin Aslan'ın oğlu, İYİ Parti kurucu üyesi Mehmet Aslan'ın Beykoz’daki evine yapılan silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı.

BEŞ EL KURŞUN

Görüntülerde motosikletle gelen iki şahsın Aslan'ın evinin önünde durarak 5 el ateş ettiği görülüyor. Ateş eden saldırganın silahının poşet içinde olması ise dikkat çekiyor. Silahlı saldırının geçen Pazar günü İstanbul Bağcılar'da meydana gelen ve 5 kişinin yaralandığı olaydan bir kaç saat sonra meydana geldiği belirtildi.

PROFESYONEL İŞİ

Sözcü'nün edindiği bilgilere göre Emniyet'in yaşanan saldırının “Profesyonel bir provokasyon” olma ihtimali üzerinde yoğunlaşıldığı belirtildi. Yetkililer, ateş açan saldırganın silahının poşet içinde olmasından dolayı kovanlarının da yere düşmediğini ifade etti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün saldırganlara ulaşmak için kapsamlı bir soruşturma yürüttüğü ifade edildi.

Öte yandan evi kurşunlanan Mehmet Aslan'ın olayın yaşandığı tarihte İstanbul'da olmadığı öğrenildi.

Kaynak: sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ