Genel
13 Eylül 2018 ( 12228 görüntülenme )

Nokta vuruş!.. 'YİĞİT BULUT AÇIKLASIN'

İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu Varlık Fonu ve faiz artırımı ile ilgili açıklama yaptı. Ağıralioğlu, "Cumhurbaşkanımızı icraate davet ediyoruz. Bizzat yönettiğiniz bankalardan başlayınız" dedi.


'FAİZ ORANLARINA NE OLDU'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenen Ağıralioğlu, "Cumhurbaşkanımız, Merkez Bankası'nı eleştirmektense, başkanı ve tek karar mercii olduğu Varlık Fonu bünyesindeki bankalardan başlayarak sürece öncü ve faiz oranlarını tavsiye ettiği oranlara düşürerek bütün iktisadî otoritelere de örnek olmalıdır" ifadelerini kullandı. Ağıralioğlu, şöyle devam etti:

'İCRAAT YAPIN'

"Böylece bizzat Cumhurbaşkanımız tarafından, faizle mücadelenin ve ekonomiyi şaha kaldırmanın ne şekilde yapılacağı Merkez Bankası başta olmak üzere herkese pratikte gösterilmiş olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızı icraata davet ediyoruz. Buyurunuz! Bizzat yönettiğiniz bankalardan başlayınız."

'YİĞİT BULUT AÇIKLASIN'

"Eğer faiz indirimi bu kurumlardan başlayarak yapılamıyorsa Varlık Fonu'ndaki selefi Yiğit Bulut tarafından "niçin yapılamıyor olduğuna dair" sebepleriyle milletimize anlatılmalıdır. 24 Haziran'da ekonomiyi uçurmak vaatleriyle oy istenen milletimiz, bu kadarını bilmeyi hak ediyor."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ