Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2427 görüntülenme )

İTİRAFÇILAR! Yasin Aktay ve Burhan Kuzu'dan Sonra, Sıra Şimdi Davutoğlu'nda!

Yakında tüm AKP işledikleri suçlardan kurtulmak için itirafçı olacak anlaşılan...
 Başbakan Davutoğlu: Hepsini Biliyorduk
 
Başbakan Davutoğlu, Çankaya Köşkü’nde sivil toplum kuruluşu temsilcilerini kabul etti.

Davutoğlu burada yaptığı konuşmasında,
“Ambulanslar gitmedi gibi bir iftira Cizre’de söz konusu. 22 Temmuz günü 112 üzerinden acil diye çağrılan mekana gitmekte olan polisimizi Diyarbakır’ın ortasında şehit ettiler. Daha operasyonlar başlamamıştı ve o zaman 23 Temmuz’da ‘Huzur ve Demokrasi’ operasyonunu başlatmak zorunda kaldık” dedi.

Başbakan Davutoğlu, konuşmasına şöyle devam etti;
“Doğuyu Güneydoğuyu neredeyse ateşe bulamak gencecik çocukları 4. Katlardan Yasin Börü’yü atmak suretiyle aslında şu mesajı verdiler ‘Burada bizim gibi düşünmeyene hayat yok.’
O zaman bize gelen şikayetleri sizlerle paylaşmak isterim: hangi iş adamının hangi mezarlık görüntüsü altındaki yerlere çekilip işkence edildiğini, hangi iş adamlarından hangi haraçların alındığını, Kandil’e kimlerin götürülüp nasıl baskılar altından inletildiğini biz biliyoruz.

Sabırla çözüm süreci işlesin diye bu sefer 2015 Mart’ında silahları bırakmak için yeni bir hamle yapıldı ama onlar Suriye’deki gelişmeleri ve Irak’taki gelişmelerin dünyaya kendilerini meşru gösterdiğini düşünerek daha fazla terör daha fazla şiddet ve baskı için hayatı karartmaya devam ettiler.”(Sözcü).

Haber işte böyle…
Davutoğlu diyor ki, hepsini, her şeyi biliyoruz!

Neyi biliyormuş; PKK’nın nasıl haraç topladığını, kimlerden haraç aldığını, kimlerin Kandil’e götürüldüğünü, kimlere işkence yapıldığı…
Peki, bu ülkede yargı “mademki biliyordun, neden engel olmadın, neden işlem yapmadın, neden tüm bunlara gözyumdun” diye sormaz mı hiç!

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sur’da 3 Şehidimiz Var ! Hükümetin Maaş Zammı UÇTU! Diyarbakır'dan Bir Kara Haber Daha Başbuğ Savunma Yapıyor Sadettin Tantan'dan AKP'YE ŞOK İTHAM! Doğalgaz Kesilecek mi?! Genelkurmay Açıkladı ! Türk Savaş Uçakları Irak'ta!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu Mikrofonu Açık Unutursa.!