Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2447 görüntülenme )

İşte Erdoğan'ın Başbakan Adayları...

Nihayet görücüye çıktılar!
İşte Erdoğan’ın BAŞBAKAN ADAYLARI
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan 3. Köprü ve Bağlantı yolları ile 3. Havalimanı'nda incelemelerde bulundu. Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ı da yanından ayırmaması dikkat çekti.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 3. Köprü ve Bağlantı yolları ile 3. Havalimanı’nda incelemelerde bulundu.
 
Erdoğan’a Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanvekili Göksel Gümüşdağ eşlik etti.
 
AKP’de genel başkanlık tartışmalarının sürdüğü bir dönemde Erdoğan’ın Enerji görevinde bulunan damadı  Berat Albayrak’ı da yanında bulundurması dikkat çekti.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız!

 
HELİKOPTERLE HAVADAN İNCELEME
 
İlk olarak Cumhurbaşkanlığı helikopter pistine gelen helikopter ve çevresi polis köpekleriyle arandı. Geceyi Tarabya Köşkü’nde geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 14:15’de köşkten Enerji Bakanı Berat Albayrak ile birlikte çıkarak Cumhurbaşkanlığı helikopter pistine geldi.
 
Erdoğan, kendisini burada bekleyen bakanlarla birlikte helikoptere binerek Tarabya’dan ayrıldı. Helikopter ilk olarak 3. Boğaz Köprüsü yönüne hareket etti. Erdoğan ve beraberindeki bakanların ardından da 3. Havalimanı inşaatını havadan incelemeleri bekleniyor.
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'den sert Esad açıklaması ABD'DEN İRAN'A OLDUKÇA AĞIR GÖZDAĞI!.. Hasan Cebeci ile ilgili yeni iddialar Erdoğan ‘Başkanlık’ Turunda Türkiye bu süreçle nereye gider? BAHÇELİ KONUŞTU... TÜRKİYE FENA ŞAŞTI!.. RUS ASKERLERİ SURİYE'DE VURULDU!.. İNGİLİZLER VE ŞERİF HÜSEYİN, TÜRK ASKERİ KABE'Yİ BOMBALADI DİYEREK HALKI KIŞKIRTTILAR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Göztepe-Eskişehir Maçına Soruşturma!