Reklamlar
Anasayfa » Haber
12 Ağustos 2017 ( 1626 görüntülenme )

YAĞMUR İÇİN TARİH VERİLDİ!

Bir süredir aşırı sıcak ve nemden bunalan İstanbullular için ferahlatan haber geldi. Nem bugünden itibaren düşmeye başlıyor. Pazartesi ise yağmur var.

Yüksek nem nedeniyle sıcak günler yaşayan İstanbul hafta sonunda bir nebze olsun yüksek nemden kurtuluyor. Pazartesi günü ise İstanbul’da yağmur bekleniyor.

İstanbul'da uzun süre yüzde 90'lara ulaşan nem bugünden itibaren düşüyor...Nem oranının yüzde 77, hava sıcaklığının ise 24 derece olması bekleniyor. Hafta sonu da gündüz hava sıcaklıkları 30 derecenin üstünde olacak. Gece ise 23-24 derecede seyredecek. Meteoroloji'nin verilerine göre 14 Ağustos Pazartesi İstanbul'da yağmur bekleniyor.

CNN Türk Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli, "Buradaki sıcaklık dalgalanışının sıkı bir sağanak yapma ihtimali var. Fakat henüz net değil. Geçen seferki kadar çok sert bir sıcaklık azalışı görülmüyor" dedi. Meteoroloji'nin haritasına göre 14 Ağustos Pazartesi İstanbul'da yağmur görülüyor.

kaynak:cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binali Yıldırım’dan Davutoğlu’na Mesajlar Yarbay İlker Çelikcan Kahramanca Çarpışmış TSK'dan Diyarbakır - Hani Açıklaması! Şok! ABD Resmen ve Fiilen PKK'nın İçine Giriyor! O Partinin Genel Başkan Yardımcısı Tutuklandı! Mardin'de PKK'ya Darbeyi Bu Kez Vatandaş Vurdu! Başbakan Davutoğlu, kabine listesini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sundu Dikkat! Nöbetçi Eczanelerde Yeni Düzenleme!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ankara'da Durum Çok Ağır!