Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2402 görüntülenme )

İstanbul Valiliği'nden Önemli Duyuru!

Okullar tatil mi?
 İstanbul Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, ilde yarınki hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağını belirterek, okulların tatil edilmesinin söz konusu olmadığını duyurdu.
 
Açıklamada şu ifadeler yer aldı:
"Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre ilimizde bu gece itibariyle kar yağışı yerini sağanak yağmura bırakacaktır. Bu sebeple 4 Ocak 2015 Pazartesi günü hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağı değerlendirildiğinden okulların tatil edilmesi söz konusu değildir.

Ayrıca son zamanlarda İstanbul Valiliği ve İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin adına açılan sahte hesaplar üzerinden kişi ve kurumsal görseller kullanılarak yapılan bir takım yanıltıcı paylaşımlarla vatandaşlarımızın yanlış bilgilendirildiği görülmektedir.

Valiliğimizle ilgili haber, duyuru ve açıklamalar, resmi internet sayfası ve sosyal medya hesaplarından yapılmaktadır.
 
Bu sebeple www.istanbul.gov.tr internet adresi ile @vasipsahin, @TC_istanbul ve facebook.com/istanbulvaliligi sosyal medya hesapları dışında yapılan paylaşımlara vatandaşlarımız tarafından itibar edilmemesi önem arz etmektedir."
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eski İçişleri Bakanı Tantan, Referandum Kararını Açıkladı! Polis Aracına ATEŞ AÇILDI! Son Dakika... ABDULLAH GÜL'DEN ERDOĞAN'A ŞOK TAVIR!.. İşte Teröristin Kimliği Ve Örgütü ByLOCK KAYSERİ'Yİ VURDU!.. FACEBOOK'TAN BOMBA BİR YENİLİK DAHA! ABD Elçiliği'nden Türkiye ile İlgili Yeni Uyarı! Diyanet Ahlaksız Soruyu Önce cevapladı Sonra Siteden Kaldırdı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Leyla Zana HAKKINDA KARAR ÇIKTI!