Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2388 görüntülenme )

İstanbul Valiliği'nden Önemli Duyuru!

Okullar tatil mi?
 İstanbul Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, ilde yarınki hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağını belirterek, okulların tatil edilmesinin söz konusu olmadığını duyurdu.
 
Açıklamada şu ifadeler yer aldı:
"Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre ilimizde bu gece itibariyle kar yağışı yerini sağanak yağmura bırakacaktır. Bu sebeple 4 Ocak 2015 Pazartesi günü hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağı değerlendirildiğinden okulların tatil edilmesi söz konusu değildir.

Ayrıca son zamanlarda İstanbul Valiliği ve İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin adına açılan sahte hesaplar üzerinden kişi ve kurumsal görseller kullanılarak yapılan bir takım yanıltıcı paylaşımlarla vatandaşlarımızın yanlış bilgilendirildiği görülmektedir.

Valiliğimizle ilgili haber, duyuru ve açıklamalar, resmi internet sayfası ve sosyal medya hesaplarından yapılmaktadır.
 
Bu sebeple www.istanbul.gov.tr internet adresi ile @vasipsahin, @TC_istanbul ve facebook.com/istanbulvaliligi sosyal medya hesapları dışında yapılan paylaşımlara vatandaşlarımız tarafından itibar edilmemesi önem arz etmektedir."
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

30 Maddede Başkanlık! Nobel Ödüllü Bilim Adamı'ndan BÜYÜK MESAJ! Patlamayla İlgili Tweet Atanlardan Biri Daha Yakalandı İTİRAFÇILAR! Yasin Aktay ve Burhan Kuzu'dan Sonra, Sıra Şimdi Davutoğlu'nda! Dişlerinizi Gıcırdatıyor musunuz? 100'den fazla IŞİD'li öldürüldü iddiası Suriyeli Sığınmacılardan ALÇAK SAHTEKARLIK!.. Sedat Peker İddiasını Belgeledi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak? YSK Başkanı açıkladı!