Reklamlar
Anasayfa » Haber
29 Haziran 2017 ( 586 görüntülenme )

İSTANBUL'UN ÜNLÜ OTELİ İÇİN FLAŞ KARAR!..

Hilton İstanbul Parksa EĞİTİM TESİSİ OLUYOR


İstanbul Maçka'da bulunan Hilton İstanbul Parksa yarın son kez müşterilerine otel hizmeti verecek.

Sabancı Holding'e ait olan ve 27 yıldır otel olarak kullanılan gözde binada, Sabancı Üniversitesi'nin bir dizi eğitim programına ev sahipliği yapacak.

Sabancı'nın Hilton ile olan işbirliği ise Adana, Mersin ve Kayseri'deki otellerde sürecek. 9 bin metrekare alan üzerinde kurulu Hilton İstanbul Parksa 1990 yılından bu yana otel olarak hizmet veriyor. Otelin işletmesi Hilton'a ait. Dev binanın mülkiyeti ise Sabancı Holding'e ait.

OTEL EĞİTİM TESİSİNE DÖNÜŞTÜRÜLECEK

Sabancı ailesi bir süre önce, söz konusu binayı farklı bir biçimde değerlendirmeyi gündemine aldı. Yürütülen görüşmeler sonrası anılan yerin eğitim mekanı olarak değerlendirilmesi kararlaştırıldı. Sabancı Üniversitesi'nin profesyonellere yönelik olan bir dizi eğitim programı söz konusu binada verilecek.

ÇALIŞANLAR DİĞER OTELLERE...


Hilton tarafı da bu sürece ilişkin gelişmeleri 2 ay kadar personel ile paylaştı. Otel çalışanları, Hilton'un diğer otellerine kaydırıldı.

HİLTON İLE İŞBİRLİĞİ SÜRECEK


Edinilen bilgiye göre, Sabancı Holding ile Hilton arasındaki uzun yıllara dayalı ilişki ise sürecek. Kayseri, Adana ve Mersin'de bulunan otellerde tarafların birlikteliği sürecek.

Kaynak: Ajanslar

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP İlçe Başkanı Görevden Alındı! FLAŞ!.. SARAY'A İLGİNÇ ÖDENEK! DİKKAT!..METEOROLOJİDEN KUVVETLİ UYARI! HALE BAK!.. JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK İÇİN AKILALMAZ KARAR!.. Ege Denizi'nde Korkutan Deprem! Bingöl'den Acı Haber! İSRAİL'DEN ERDOĞAN'A BÜYÜK TAŞ!.. DİLİPAK'TAN AKP'YE ŞOK MESAJ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CIA'den Flaş Rusya Açıklaması!