Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2422 görüntülenme )

İstanbul Boğaziçi Köprüsü'nde Son Durum!

Durum kontrol altında!
  Boğaziçi Köprüsü'nde bomba alarmı
 
Boğaziçi Köprüsü'nde Anadolu'dan Avrupa'ya geçişler şüpheli bir araç nedeniyle durduruldu.
 
İçinde bomba olduğu şüphelenilen araç köprüde durduruldu. Olay yerine polis ekipleri ve bomba imha uzmanları sevk edildi.
 
Daha sonra bomba imha uzmanı aracın bagaj kapağını fünyeyle patlattı. Bagaj, görevli tarafından kontrol edildi. Ön kapının bir bölümü de patlatıldı ve ön kapı açıldı. Bomba imha uzmanı kaputta inceleme yaptı.
 
Dörtlüleri yanan ve sol arka kapısı açık olan aracın sürücüsünün bir noktada aracı durdurduğu ve bir başka araca binip olay yerini terk ettiği ileri sürüldü.
 
Boğaz Avrupa yakası çıkışında park edilen şüpheli araç polisi alarma geçirdi. Köprüde Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçişler durduruldu. Olay yerine polis ekipleri ve bomba imha uzmanları sevk edildi.
 
 Dörtlüleri yanan ve sol arka kapısı açık olan aracın sürücüsünün bir noktada aracı durdurduğu ve bir başka araca binip olay yerini terk ettiği ileri sürüldü.
 
Daha sonra bomba imha uzmanı aracın bagaj kapağını fünyeyle patlattı. Bagaj, görevli tarafından kontrol edildi.
Ön kapının bir bölümü de patlatıldı ve ön kapı açıldı. Bomba imha uzmanı kaputta inceleme yaptı.
 
Trafik tek yönlü olarak işlemeye başladı(Milliyet).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alman Turistlerin Cenazeleri Ülkelerine Gönderildi Rusya'da Çok Şiddetli Deprem! Dünya Sağlık Örgütü'nden Acil Uyarı Şehit Kenan Ceylan'ı 5 Bin Kişi Uğurladı MHP'den Bomba İddia ŞOK!.. Ankara'daki Darbe Soruşturmasında ÇOK GARİP OLAYLAR! AKP'nin Bu Teklifi Akılları Karıştırdı! Yahudi yazardan Analiz !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Memur Zammında Flaş Gelişme!