Reklamlar
Anasayfa » Haber
22 Şubat 2017 ( 8909 görüntülenme )

İsrail Uçakları ŞAM'I VURDU!

Al Masdar'ın aktardığına göre, bir İsrail jeti Suriye'nin başkenti Şam'ın kırsal kesimine saldırı düzenledi. Saldırıların hedefinde Lübnan sınırındaki Kalamun Dağları yakınında konuşlu Suriye askerlerinin olduğu belirtildi.

Sputnik 'in haberine göre: Gazeteye konuşan Suriye bir askeri yetkili, İsrail'e ait jetin, IŞİD ve El Nusra Cephesi'nin (El Kaide'den ayrıldıktan sonraki adıyla Fetih el Şam Cephesi) Beka Vadisi'ndeki karargahlarının da olduğu sınır kasabası Ersal'dan Suriye'ye geçtiğini vurguladı.


Haberde,
saldırının ardından ölen ya da yaralanan olmadığını da kaydedildi.
İsrail uçakları geçen ay, Şam'daki bir askeri havaalanına saldırı düzenlemişti. Sputnik'e konuşan Suriyeli yetkililer, bu saldırının amacının 'teröristleri cesaretlendirmek ve güçlendirmek' olduğunu belirterek intikam alacaklarını söylemişti.

Kaynak:cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O REKTÖR'DEN İLGİNÇ HAMLE!.. Türkiye'nin Ekonomi Politikası Mercek Altında! Hatay'da Mühendislere Hain Pusu, Bak Hükümet İyi Bak!.. SİVAS'TA REFERANDUM CİNNETİ!.. 1 ÖLÜ!.. FLAŞ!.. BÜYÜK ÖDÜL SAHİBİNİ BULDU!.. Güle Güle Zekeriya Öz, Elbet Bir Gün... Azerbaycan Ordusu Hareketlendi! Türkmendağı'nda DURUM VAHİM!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
2016 Rus Dış Politikası Açıklandı!