Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2412 görüntülenme )

İSRAİL'den ŞOK UYARI!

İşte o uyarı!


İsrail, IŞİD’in yeni saldırılar gerçekleşebileceği ihtimaline karşı yayınladığı seyahat uyarısında vatandaşlarının Türkiye'den "en kısa sürede" ayrılmalarını istedi.

İsrail Başbakanlık terörle mücadele birimi, İstiklal Caddesi'nde 19 Mart'ta meydana gelen ve üç İsrail vatandaşı ile bir İran vatandaşının yaşamını yitirdiği saldırı sonrasında, Türkiye'ye seyahate karşı bir uyarı yayınlamıştı. 

İsrail terörle mücadele biriminini yayınladığı yeni duyuruda, IŞİD ya da başka terörist grupların Türkiye'deki turistik bölgelere saldırabileceğine ilişkin tehdiklerin arttığına dikkat çekildi.

Birimin açıklamasında, İsrail vatandaşlarının "Türkiye'ye gitmeyi gündemlerinden çıkartmaları" istendi ve Türkiye'de bulunanların da "en kısa sürede" ayrılmaları istendi.
    

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PKK'dan Karakola Alçakça Saldırı! Erdoğan: İç güvenlik paketi çıkmazsa seçim silahların gölgesinde olur AB'den Türkiye'ye garip çağrı Dikkat! İLK ÜÇ SAATTE Hayat Kurtarabilirsiniz! Ankara'da FLAŞ ByLock Operasyonu! Kimlikleri Belli Oldu, Korkunç Liste Hepsi O Gruptan! Bakanlıktan Çok Tartışılacak Karar! PKK'dan Hendek Kazmayanlara Ceza!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Örgüt İçin Kritik Olan Mağaralara Girildi