Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2452 görüntülenme )

İSRAİL'den ŞOK UYARI!

İşte o uyarı!


İsrail, IŞİD’in yeni saldırılar gerçekleşebileceği ihtimaline karşı yayınladığı seyahat uyarısında vatandaşlarının Türkiye'den "en kısa sürede" ayrılmalarını istedi.

İsrail Başbakanlık terörle mücadele birimi, İstiklal Caddesi'nde 19 Mart'ta meydana gelen ve üç İsrail vatandaşı ile bir İran vatandaşının yaşamını yitirdiği saldırı sonrasında, Türkiye'ye seyahate karşı bir uyarı yayınlamıştı. 

İsrail terörle mücadele biriminini yayınladığı yeni duyuruda, IŞİD ya da başka terörist grupların Türkiye'deki turistik bölgelere saldırabileceğine ilişkin tehdiklerin arttığına dikkat çekildi.

Birimin açıklamasında, İsrail vatandaşlarının "Türkiye'ye gitmeyi gündemlerinden çıkartmaları" istendi ve Türkiye'de bulunanların da "en kısa sürede" ayrılmaları istendi.
    

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK! Bu Sarraf Ortalığı Hepten Karıştıracak! KILIÇDAROĞLU'dan TEK SORUYLA AKP NAKAVT!.. ABD Zıvanadan Çıktı!.. BAKIN PKK'YA NE GÖNDERMİŞ!.. HEY KADIKÖY!.. FENERBAHÇE'DE NELER OLUYOR!.. İşte AKP’ye fazladan yazılan oyların sayısı Diyarbakır'da İmralı Canisinin Mektubu okundu.... İran'dan Tayyip'i Çıldırtacak Analiz TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNDE ŞOK!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Zorunlu Trafik Sigortasında YENİ ÇÖZÜM Geliyor!