24659 görüntülenme12 Mart 2019
TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, Saadet Partisi’nin seçim standında bulunan kadınlara “Bu kıyafetle burada ne işiniz var” şeklinde tepki gösterdi.

TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman’ın Saadet Partisi standında bulunan tesettürlü kadınlar ile yaşadığı diyalog sosyal medyada tepki çekti. Kahraman Saadet Partisi standındaki tesettürlü kadınlara “Bu kıyafetle burada ne işiniz var” dedi.

SAADET PARTİSİ: ‘İSMAİL KAHRAMAN STANDIMIZA SALDIRIYOR’

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Necdet Gökçınar, sosyal medya hesabından yaptğı paylaşımda İsmail Kahraman’ın söz konusu videosunu paylaşarak, “İsmail Kahraman @ikahramanbv standımıza saldırdığına göre bana gelen anket sonuçları ona da gitmiş” ifadelerini kullandı. Söz konusu videoda, Saadet Partisi’nin standına gelen İsmail Kahraman, Saadet Partililere tepki gösteriyor.

“İSMAİL KAHRAMAN ‘CHP’YE HİZMET EDİYORSUNUZ DEDİ”

İsmail Kahraman’ın, Saadet Partisi standında tartışı isim, Saadet Partisi Sarıyer Yönetim Kurulu üyesi Gürdal Bayatoğlu Odatv’ye yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

‘KAHRAMAN’A TEPKİ VAR’

“Sarıyer girişinde çadırımızda seçim çalışma yapıyorduk. Biraz geride Ak Partililerin, kendi çadırları varmış. İsmail Kahraman, standımızdaki kapalı hanımefendilere, ‘bu kıyafetle yakışıyor mu size? CHP’ye hizmet ediyorsunuz’ dedi. Partili hanım kardeşlerimiz de Kahraman’a tepki gösterdi.”

‘KAHRAMAN’A BU DİL YAKIŞMIYOR’

“ Sonrasında ben de İsmail Kahraman’a, ‘Biz Saadet Partisi olarak her seçim bölgesinde seçime giriyoruz. Siz bize CHP’ye çalışıyorsunuz ithamında bulunamazsınız’ dedi. ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun’ dedi bana. Ben de, ‘Biliyorum. Ülkede kriz var, siz havuz medyasına tesis yapıyorsunuz. Demirören’e kredi veriyorsunuz, millet soğan kuyruğunda’ dedim. Oradaki bir başka partili abimizde ‘siz Meclis Başkanlığı yaptınız size bu dil yakışıyor mu’ diye kendisine tepki gösterdi.”

‘KAHRAMAN MEMNUN OLMAMIŞ’

“ Bize, ‘Bu değirmenin suyu nereden geliyor’ dedi. Parti üyesi olarak biz karşılıyoruz oradaki masrafları. Zaten öyle çok bir masraf da yok, cebimizden veriyoruz. İsmail Bey giderken de, ‘1 Nisan’da görüşeceğiz’ dedi. İsmail Bey gittikten sonra oraya bir kargo kamyonu geldi, önümüze. O saadette eşya taşıma yok. Ak Partinin seçim malzemelerini taşıyan kargo kamyonuymuş. Çalışmamızı engellemeye çalıştılar.” diyerek Kahraman'a tepkisini açıkladı.

Kaynak Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ