Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2454 görüntülenme )

IŞİD'i Kimin Silahlandırdığı Resmen Açığa Çıktı!

ABD-AKP el ele!
  ABD'de Savunma İstihbaratı Ajansı (DIA) müdürü ve general Michael Flynn , programına konuk olduğu gazeteci Mehdi Hasan'a "Obama IŞİD'i bilerek silahlandırdı." dedi.

Komutanın bu iddiası izleyicilerde şok etkisi yarattı.

HERKES ŞOKA GİRDİ
ABD'li General Flynn'ın katıldığı canlı yayında, "Başkan Obama IŞİD'in büyüdüğünü biliyordu ancak, buna engel olmadı, hatta yayılması için önlerini açtı." sözleri herkesi şoke etti.
SİLAH YARDIMI YAPTI
General'in söylediklerine göre; Başkan Obama, radikal terör örgütünün büyüdüğünün farkındaydı ancak, buna bilerek izin verdi ve gerekli silah yardımını yaptı.

"ABD YARDIMI KESMEDİ"
"Daha önce ortaya çıkan belgelerde de Obama'nın yine IŞİD'i desteklediğine dair deliller vardı." diyen gazeteci ve genaral, "Özellikle Esad bunun farkına varıp karşı çıkmıştı ancak ABD, IŞİD'e silah yardımında bulunmaya devam etmişti." ifadelerini kullandı(sondakika).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Teröristlerin Kimliği Belli Oldu! Türk Ordusu Dev Tatbikatta! Böbreklerinizin Ömrünü Tüketen 7 Davranış! İngiliz Yazar Türklerin Kut-ül Amare Zaferini Yazdı HDP'den akıl dışı çağrı... Ne Kürt'ü! Bunların derdi Türk ve Anadolu! TÜSİAD'dan CHP ile görüşme sonrası ilk açıklama Hatay'da çıkan çatışmada PKK'lı Kaçamadı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP İl Başkanı ÜNLÜ Öyle Bir Laf Etti ki... Ortalık Karışacak!