Politika
11 Ocak 2019 ( 2571 görüntülenme )

işi ilerlettiler... OTOBÜS İTTİFAKI GELİYOR...

24 Haziran Genel Seçimleri’nde AKP Kayseri teşkilatının seçim otobüsü olarak kullandığı Süper Lig’den amatör lige düşen Kayseri Erciyesspor’un takım otobüsü, bu kez Kastamonu MHP teşkilatının hizmetine tahsis edildi.

ÖNCE AKP’YE

Bir zamanlar Süper Lig'de fırtınalar estiren, taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan Kayseri Erciyesspor, tarihin karanlık sayfalarına doğru gerilerken, oyuncular ve teknik heyeti maçtan maça taşıyan otobüs artı siyasi partilerin hizmetinde. Kayseri Erciyesspor'un kullandığı tesisler, Kayserispor'a devredilirken mavi-siyahlı kulübe ait otobüsün ise 24 Haziran Genel Seçimleri’nde AKP Kayseri teşkilatının seçim otobüsü olarak kullandığı ortaya çıkmıştı.

ŞİMDİ MHP’YE

Aylar önce AKP'nin hizmetine sunulan Erciyesspor otobüsü, bu kez AK Parti ile ittifak halindeki Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçim otobüsü haline getirildi. ‘Kastamonu Galip Gelecek’ yazılı slogan ile Kastamonu caddelerinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin fotoğrafını taşıyan otobüsün kulüp yetkilileri tarafından Kastamonu MHP'ye sunulduğu öne sürüldü.

‘BORCUMUZU ÖDEDİLER, JESTE JEST’

Habergazetesi.com’a konuşan Kayseri Erciyesspor Başkanı Yaşar Çalışır, “Otobüsü Ankara'ya bakımı için gönderdik. Bakımı, araç sigortası ve muayenesi derken ortaya çıkan rakam 30-40 bin TL oldu. Bu rakamı ödeme durumumuz yoktu. Kastamonu'daki dostlarımız borcumuzu halletti. Biz de jeste karşılık jest yapmak adına seçim sonuna kadar otobüsümüzü kullanmaları için tahsis ettik.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ