Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2572 görüntülenme )

İşe Bakın! BAŞKANLIK İLAN EDİLDİ BİLE!

Bu nasıl bir iştir!
  ZEYBEKÇİ: BU YIL MUTLAKA BAŞKANLIK
 
AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 67’nci İl Danışma Meclisi toplantısına katılan Ekonomi eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, "Yeni bir anayasa, yeni bir sistemle, yeni bir başkanlık sistemiyle bu ülke Allah’ın izniyle bu sene mutlaka ve mutlaka tanışacaktır." dedi.

Ak Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 67’nci İl Danışma Meclisi toplantısı Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya, Ekonomi eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz ve Mustafa Savaş, İl Başkanı Ömer Özmen ve partililer katıldı.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Ömer Özmen, “2019 yılında 3 seçim birden var. O güne kadar durmadan çalışmalıyız.” dedi. 

Özmen’in ardından kürsüye gelen Ekonomi eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, 2019 yılına kadar partililerden rehavete kapılmamalarını isteyerek, şunları kaydetti:
 
 “İl Başkanımızın söylediği gibi 2019 yılına kadar beklemeyin. Ülkemizi bütün prangalarından rahatlatacak, bu ülkeyi artık bir daha arkasına dönüp bakmadan dörtnalla koşturacak bir anayasayla, yeni bir sistemle, yeni bir başkanlık sistemiyle bu ülke Allah’ın izniyle bu sene mutlaka ve mutlaka tanışacaktır. Onu da siz yapacaksınız. Onu da biz yapacağız. Onun için sakın rehavet içinde olmayın ha.
 
Bütün il başkanımıza, kadın kolları başkanımıza, gençlik kolları başkanımıza, ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza bütün teşkilatlarımıza benden söylemesi. Şu andan itibaren sandık sandık, seçmen seçmen, bütün sandık başkanlarımıza, bütün mahalle başkanlarımıza, bütün temsilcilerimizle durmak yok, yola devam. 2016 inşallah hayırlara vesile olacak(Cihan). 
 
Haber işte böyle…
 
Bir bakan çıkıyor ve kamuoyuna “mutlaka ama mutlaka 2016’da başkanlık gelecek” diyor…
 
Bir bakan, halk iradesiyle olması gereken bir iş için, kendi başına ve halk iradesi adına daha oylama yapılmadan böylesi kesin konuşabilir mi?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ