3438 görüntülenme07 Temmuz 2020
15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Burdur'da toplu açılış töreninde konuşmuş ve Erdoğan, "Gazetelerine girildi içeride ne makina kalmış, ne bilgisayar hepsini götürmüşler. Devletin bütün kurumlarına sızmışlar. Ne yaparsanız yapın kaçamayacaksınız. Başbakanlığımda ne dedim, bunların inlerine gireceğiz dedim. Girdik mi? Girmeye devam ediyor muyuz?" demişti.

ERDOĞAN’IN GÖREMEDİĞİ SİYASİ TUZAK
Emekli Albay Erdoğan Sarızeybek yazdığı ‘Usta’nın Göremediği Siyasi Tuzak’ adlı son kitabında FETÖ’nün perde arkasını anlattı. Kod Ergenekon’dan yola çıkan Sarızeybek 17/25 ve 15 Temmuz’un karanlık yönlerine ışık tuttu.

ERDOĞAN’A SUÇ DUYURUSU
Kendi hazırladığı ve youtube kanalında yayınlanan vidosuyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suç duyurusunda bulunarak ‘bu hain örgütün çökertilmesi için tüm güç sizde’ diyerek FETÖ’nün nasıl bir daha ayağa kalkmamak üzere çökertilebileceğine dair izlenmesi gereken yolu bu kitabında açıkladığını belirtti.

DÜĞÜM NOKTASI MANİSA
Erdal sarızeybek daha önce yaptığı açıklamalarda da Bülent Arınç’a ilgili olarak Manisa adliyesinde bekleyen dosyanın açılmasını ve buradan FETÖ’nün imamlarına ulaşabileceğini söylemişti. Basım tarihi özellikle 29 Ekim 2019 tarihi seçilen bu kitap şimdi bir delil dosyayı olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masasında. Bakalım ne olacak?.. Yaşayıp göreceğiz.

Erdal Sarızeybek

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ