Politika
27 Haziran 2018 ( 29802 görüntülenme )

İş değişti!.. KILIÇDAROĞLU'NDAN JET ÇARK!..

Kılıçdaroğlu: Muharrem İnce bizim bir değerimizdir

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Genel Merkez'de yaptığı açıklamada birlik mesajları vererek "Şunu unutmasın herkes Muharrem İnce bizim bir değerimizdir onu sevgiyle kucaklıyoruz." dedi ve il başkanlarına İnce'nin 81 ile teşekkür ziyaretinde gerekli her şeyin yapılması talimatını verdi. Kılıçdaroğlu şunları söyledi;

“ÇOK SEVİNÇLİYİM ÇÜNKÜ HAVUZ MEDYASINA İLK KEZ MANŞET OLDUM”

“Bugün çok sevinçli bir gündeyim nedeni de şu havuz medyasına manşet olduk. Bütün seçim sürecinde bir cümle bile kullanmadılar ama bugün manşetlerdeyim. Demek ki yaptığımız iş doğru. 81 milyonu kucaklayacağız. Önümüzde genel seçimler var. Duvarın bir kısmını yıktık önümüzdeki seçimlerde tamamını yıkacağız.”

“MUHARREM İNCE DEĞERİMİZİDİR”

“Dün de söyledim daha önce de söyledim. Önümüzdeki seçimlere gerçekten ciddi bir çalışma ile gideceğiz. Bu seçimler normal seçimler değildir. Yeni bir rejimde yeni bir seçim anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz. Şunu unutmasın herkes Muharrem İnce bizim bir değerimizdir onu sevgiyle kucaklıyoruz. Ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getirinceye kadar yürüyeceğiz.”

“İNCE’Yİ DESTEKLİYORUZ”

“Hiç kimse bunu unutmasın CHP bu ülkede barışın ve huzurun teminatıdır. CHP yurt dışındaki yurttaşlarımızın da güvenliğini sağlayan tek kurumdur. Muharrem İnce bütün yurdu geziyor. Bütün il başkanlarıma talimatımdır geldiği zaman karşılayacaksınız, sevgi ve barış içinde bütün yurdu gezeceksiniz.“

KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?

CHP Lideri parti içerisindeki istifa talepleri için ise net bir yanıt vermedi "Koltuk sevdalılarının bu partide işi yoktur." demekle yetindi. Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin performansı için ise "Beklentinin altında kaldı. Kendi ifadesi." yorumunda bulundu.

“KOLTUK SEVDALILARININ BU PARTİDE İŞİ YOKTUR”

“Neden Muharrem bey rozeti çıkarttı bayrak rozeti taktı. Biz Muharrem Bey’in bütün çalışmalarına katkı verdik ve performansını yerinde ve doğru bulduk. Hiçbir eleştiride bulunmadık. Genç, dinamik, çalıştı… Fazla oy alamasa büyük sorun çıkacaktı. Daha fazla oy alması lazımdı. Beklentinin altında kaldı. Kendi ifadesi. 9 ay sonra duvarın kalan kısmını yıkacağız. Bir tarafa yazın daha farklı sonuç alacağız. Üç konuda talimat verdim. Çalışacaklar… Koltuk sevdalılarının bu partide işi yoktur.”

Kaynak: sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ