Gazeteci Rahmi Turan'ın ortaya attığı 'Saray'a giden CHP'li' iddiasını Erdoğan yalanladı. Gazeteci ve FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal konuyla ilgili paylaşımda bulundu.

PORTAKAL TEPKİLİ

Gazeteci Rahmi Turan'ın ortaya attığı 'Saray'a giden CHP'li' iddiasını Erdoğan yalanladı. Gazeteci ve FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal konuyla ilgili paylaşımda bulundu. Fatih Portakal: 'Komplo mu kurulmak istendi sorusu akla geliyor' dedi.

‘ERDOĞAN: ‘CUMHURBAŞKANLIĞIMI ORTAYA KOYUYORUM’

Erdoğan, "Ben bir CHP'liyle görüşmüşüm. Ben? Bay Kemal senin hayatın yalan. Eğer yiğitsen ben Cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, sen genel başkanlığını ortaya koyabiliyor musun? İspat ettin ettin, etmedin takdirde CHP bu yalancıdan kurtulsun" açıklamasını yaptı. Erdoğan'ın açıklamasının hemen ardından bir paylaşım yapan Fatih Portakal, şu ifadeleri kullandı:

‘KOMPLO MU VAR’

"#CBErdoğan saraya CHP’li gitti iddiasiyla ilgili, “yalan, mevkimi ortaya koyuyorum” dedi. Şimdi biliyorsa ana muhalefet lideri açıklamalı eğer açıklamıyorsa #RahmiTuran’in bu ismi tartışmasız duyurması gerekir. O da yapmaz ise bir komplo mu kurulmak istendi sorusu akla geliyor."

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ