Saray'ın İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun "Bizim iktidarımızda şehitler tepesi boş kalacak" sözlerine yanıt verdi. Altun, "Bizim iktidarımızda şehitler tepesi boş kalacaktır" demek, açık bir itiraftır, milletimiz elbette bunun hesabını soracaktır" dedi.

‘ŞEHİTLER TEPESİ BOŞ KALMAYACAK’
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İdlib'de şehit olan askerler için, "Şehitler Tepesi, boş değildir, hiçbir zaman boş kalmayacak" sözlerinin ardından "Millet ittifakında şehitler tepesi boş kalacaktır" demişti. Altun, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine yanıt verdi. Twitter'dan konuyla ilgili paylaşım yapan Altun şu ifadelere yer verdi:

‘NİCE ŞEHİT VERDİK’
"'Şehitler tepesi boş değildir' demek, "Bu vatanı vatan kılmak için nice şehitler verdik" demektir. "Şehitler tepesi boş değildir” demek, vatan savunmasında şehit düşen kahramanlarımız bu toprakların dört bir yanında yatıyor demektir.

‘TOPRAK KUTSAL’
“Şehitler tepesi boş değildir” demek, “Şehit kanlarıyla sulanan bu topraklar kutsaldır” demektir. “Şehitler tepesi boş kalmayacaktır” demek ise “Tarih boyunca nice başarısız işgal girişiminin hedefi olmuş cennet ülkemizi her daim savunacağız” demektir. ”Şehitler tepesi boş kalmayacaktır” demek, “Şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış bu vatanı asla ve asla düşman taarruzuna karşı savunmasız bırakmayacağız, gerekirse öleceğiz” demektir.

‘MİLLET BUNUN HESABINI SORAR’
Şunu herkes bilsin ki, vatan savunması sırasında kim şehit düşmüşse Kurtuluş Savaşı kahramanlarıyla birlikte şehitler tepesindeki yerini almıştır! Şehitler tepesi boş kalmayacaktır! "Bizim iktidarımızda şehitler tepesi boş kalacaktır" demek, açık bir itiraftır, milletimiz elbette bunun hesabını soracaktır! Allah kahraman ordumuzun, aziz milletimizin yar ve yardımcısı olsun!"

Kay6nak: CİMER/ Fahrettin Altun/ Gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ