Reklamlar
Anasayfa » Haber
09 Eylül 2017 ( 3441 görüntülenme )

İŞ BİTTİ!.. BAHÇELİ'NİN SAĞ KOLU ERDOĞAN'IN HEYETİNDE!..

Bahçeli'nin sağ kolu Erdoğan'ın heyetinde


Kazakistan'a resmi ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın heyetinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın ile MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu da yer aldı.

ERDOĞAN'IN HEYETİNDE MHP
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev tarafından resmi törenle karşılandı. Karşılama töreninde AKP'li isimlerin yanı sıra MHP'li iki ismin de bulunması dikkat çekti.

Daha önce de Erdoğan'ın heyetinde yer alan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın yanısıra MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu da Kazakistan ziyaretinde yer aldı.

Ziyarette ayrıca Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, AKP Amasya Milletvekili Haluk İpek, AKP Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam da hazır bulundu.
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MERSİN'DE ÇOCUKLARA CİHAT EĞİTİMİ! ŞOK!.. BAKANLIKTAN ALMANYA UYARISI!.. ŞOK!.. AKŞENER'İN TOPLANTISINA SALDIRI!.. FLAŞ!.. YENİ ÇALIŞMA BAKANI'NDAN O PAYLAŞIMLARA JET CEVAP!.. Hükümetten TC ve Andımız Açıklaması! SURİYE ORDUSUNA ABD'DEN AĞIR TEHDİT!.. ASKERİ LOJMANLARIN BULUNDUĞU ARAZİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI!.. Bakınız Kaç Kişi Dağa Çıkıp Terörist Olmuş... İşte Başbakan'ın O Açıklaması...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MİLLETVEKİLİ KAYA'DAN DİKKAT ÇEKİCİ REFERANDUM AÇIKLAMASI !..