Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Temmuz 2017 ( 245 görüntülenme )

İRAN'DAN ABD'YE AĞIR GÖZDAĞI!..

İRAN: ABD'Yİ BÜYÜK ZARARA UĞRATACAK GÜCÜMÜZ VAR

Genel Kurmay Başkanlığı Sözcüsü General Mesut Cezayiri, Amerikalı yetkililerin yaygaralarına amel meydanlarında cevap vereceklerini vurguladı.

Amerikalı yetkililerin İran’a yeni yaptırımlar dayatmaya yönelik sözlerine tepki gösteren General Cezayiri, Amerikalı yetkililer arada bir çocuklar gibi İran’la ilgili arzularını dile getirdiklerini belirtti.

General Cezayiri, oysa İran İslam Cumhuriyeti belirlenen hedefleri ve politikaları doğrultusunda ecnebileri bölgeden atma çalışmasını aralıksız sürdürdüğünü vurguladı.

"BÜYÜK ZARAR UĞRATACAK GÜCÜMÜZ VAR"


Amerikalı yetkililerin İran İslam Cumhuriyeti nizamını devirmek gibi komik kuruntuları perişan sayıklamalardan başka bir şey olmadığını kaydeden General Cezayiri, Amerikalı yetkililerin yaygaralarına amel meydanlarında cevap vereceklerini, İran'ın Amerikalıları büyük zararlara uğratacak programları olduğunu kaydetti.

Kaynak: Fars Haber Ajansı

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. AKŞENER'E BÜYÜK DESTEK! YSK'dan ÖZEL GÜNDEM!.. Sinan Oğan'dan Çok Sert Başkanlık Açıklaması! AKP'li İsme FETÖ Gözaltısı! Son Dakika...ABD'den Türkiye Açıklaması! MİNİBÜSTEKİ SALDIRGAN HAKKINDA İNANILMAZ KARAR! Barzani'den TİLKİ AYAĞI!.. Eski YARSAV Başkanı'na Gözaltı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bakanlıktan Terör Mağdurlarına Bildirim!