Politika
16 Aralık 2017 ( 26429 görüntülenme )

İP KOPTU!.. ERDOĞAN'DAN AKIL ALMAZ TEHDİT!..

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Gün yaklaşıyor, hesabını vereceksin

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yalova'da son dakika önemli açıklamalar geldi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklenen Erdoğan "Gün yaklaşıyor, yargıda hesabını vereceksin" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Yalova İl Kongresinde konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamada Man Adası belgelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Erdoğan şöyle dedi:

BU MUHALEFETİN YENİ ADI İHANET”

“Öyle bir ana muhalefetimiz var ki yeni adıyla ana ihanet. Cebinizdeki parayı harcamak kolaydır. Biz geldiğimiz de kasa tam takırdı. Bir şeyler yapmamız lazımdı. Biz zamanı nakite çevirdik. Ama bunların kafası basmaz anlamaz. Biz man kafa kime deriz biliyorsunuz dimi? Siz anlıyorsunuz zaten. Nereden geldi aklıma, Man adasından geldi.”

“GÜN YAKLAŞIYOR, HESABINI VERECEKSİN”


“Biz sağlık alanında büyük bir devrime imza attık. Ey Kılıçdaroğlu sen SSK’nın başındayken hastaneler ne haldeydi? Sen bir yaşındaki torununu 14-15 yaşındaki çocuğunu nasıl sigortalı yaptın onun hesabını ver. Avuç dolusu sahte evraklar sallamakla sen Erdoğan ve ailesine leke süremezsin. Gün yaklaşıyor. Yargıda hesabını vereceksin. Bundan sonra atacağı iftiraların boynuna nasıl dolanacağını görecek”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ