13310 görüntülenme25 Ekim 2020
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya'da vatandaşlarla konuştuğu sırada çekilen videoyu paylaştı.

ERDOĞAN ‘NE MÜJDESİ GİT ÇAY İÇ’
"Pandemiden dolayı büyük bir mağduriyetimiz var işsiziz evimize ekmek götüremiyoruz sizden müjdeli bir haber bekliyoruz" diyen bir esnafa, Erdoğan; "Ne müjdesi? Bu laf bana çok abartılı geldi. Keyif çayımız, al keyif çayı iç" dedi.

VATANDAŞIN DERDİ KİMİN UMURUNDA
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın bugün Malatya'da bir esnafın derdini dinlediği sırada, esnafın 'evimize ekmek götüremiyoruz' sözüne karşılık, "Bu laf bana çok abartılı geldi" dediği kaydedildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba görüntüleri sosyal medyadan paylaşarak tepki gösterdi. Ağbaba'nın paylaşımı şöyle:

‘EKMEK YOKSA ÇAY İÇ’
"Bu görüntüler bugün Malatya'da çekildi! Minibüsçüler ve servisçiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dertlerini anlatıyor. Esnaf: "Evimize ekmek götüremiyoruz! "Erdoğan: "Bu laf bana abartı geldi. Al bu keyif çayını iç."

Kaynak: Yeniçağ/ Gunboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ