33802 görüntülenme09 Haziran 2018
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, NTV'de katıldığı canlı yayında 24 Haziran'da yapılacak seçimlere dair açıklamalarda bulundu.

Televizyon programına katılan CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin, sunucunun "2. turda nasıl bir tutum sergileyeceksiniz?" şeklinde yönelttiği soruya verdiği cevap sosyal medyanın gündemine oturdu.

İnce'nin, sunucunun 2. turla ilgili yönelttiği ‘tutumuzunuz ne olacak’ sorusuna verdiği cevap dikkat çekti. Sunucunun yönelttiği soruya tepki gösteren İnce, şöyle konuştu:

“PEKİ, EKRAN OLARAK SİZİN TUTUMUNUZ NE OLACAK”

"Mesela sizin ikinci turda tutumunuz nasıl olacak? Mesela ben 77 miting yapmışım Erdoğan 16 miting yapmış. Benim hiçbir mitingim baştan sona verilmemiş. Erdoğan’ın 600 vekille birlikte tek tek fotoğraf çektirmesini bile vermişsiniz. Sizin tutumunuz nasıl olacak ben de onu merak ediyorum."

"İNSAN HİÇ OLMAZSA BİR TANE MİTİNGİ VERİR"

" İnsan hiç olmazsa bir mitingi tam verir. Sadece NTV'ye söylemiyorum bunu bütün kanallara söylüyorum. Allah aşkına birisi çıksın desin ki, hangi tv Erdoğan'ın bütün mitinglerini tam vermiş benim mitingleri mi ne kadar vermiş?”

“BİZ KAZANACAĞIZ”

“Birinci turda kazanacağız. Birinci turda kazanma hedefim var.(Meclisin durumu) Millet İttifakının çoğunlukla ilgili bir derdinin olduğunu düşünmüyorum. Ben hep barış diyorum uzlaşma diyorum. Benim de grup başkanvekili olduğum zaman Ticaret Kanunu çıkardık. Ben muhalefet etseydim çıkaramazdı Ak Parti. Ben cumhurbaşkanlığmda onların da memleketin iyiliği için destek olcağına inanıyorum. “

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ