Muharrem İnce, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'a destek ziyaretinde bulundu. CHP'nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti.

İNCE DESTEK

Görüşmede İnce desteklerini iletirsen, ikilinin adaylık sürecine ilişkin fikir alış verişinde bulunduğu bildirildi. Sıcak bir ortamda geçen görüşmeye CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün de katıldı. Ziyareti Twitter hesabından duyuran Yavaş, "Sayın @vekilince ve Sayın @yasartuzun06 ile bir araya gelerek Ankara'ya dair sohbet ettik. Kendilerine verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum. Ankara'ya mutluluk sözü veriyoruz" ifadelerini kullandı. AKŞENER VE KILÇDAROĞLU DESTEK

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "İncelik gösterip telefonla arayarak, büyükşehir belediye başkan adaylığımı tebrik eden İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e şükranlarımı sunarım." ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun “Ankara’yı alacağız Mansur Bey, 31 Mart akşamı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanısınız” dediği öğrenildi. Yavaş da ‘’Seçimi kazanmak benim boynunun borcu. Ankara’yı mutlaka alacağız’’ cevabını verdi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ