Genel
31 Mayıs 2018 ( 1288 görüntülenme )

İNCE'DEN OTURAKLI MESAJ!.. 'KİNDAR GENÇLİK YOK'

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Bulgaristan'ın Kırcaali’de katıldığı iftar programında konuştu. Muharrem İnce’nin konuşmasından satırbaşları şöyle;


"EN BÜYÜK PROJEM HUZUR"

“İnsanların yeniden birbirini kucaklamasını istiyoruz. Onun için bana en büyük projen ne dediklerinde ‘En büyük projem huzur diyorum huzur’ topluma milletime huzur gelecek.”

"AYRIM YOK" 

“Laikler- anti laikler yok böyle bir tartışma, Kürtler – Türkler yok böyle bir tartışma, sağcılar – solcular yok böyle bir tartışma, aleviler – sünniler kapat böyle bir tartışmayı dedik. Bu barış sadece 81 milyonla barış değil dünyada barış.”

"81 MİLYONUN CUMHURBAŞKANI OLACAĞIM..."

“Allah’ın izni, milletimin desteğiyle bunu gerçekleştireceğiz. Bu değişim rüzgarını her yerde görüyorum Kırcaali’de de gördüm bunu. Önce barış kucaklaşma. Farkındaysanız 4 Mayıs günü parti rozetini çıkardım. 81 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım dedim.”

“DİNDAR BİR NESİL OLMALARINDA SAKINCA YOK, AMA KİNDAR BİR GENÇLİK OLMAYACAK”

“Türkiye nüfusunun ortalaması 29. Böyle bir avantajımız var genç bir nüfusumuz var. Bu genç nüfusu iyi eğiteceğiz. Onlar Türkiye’de marka yaratan, gelişim diyen, bilişim diyen, kalite diyen, teknoloji diyen gençlerimiz olacak. Dindar bir gençlik olmalarında hiçbir sakınca yok ama kindar bir gençlik asla olmayacak. İşte bu gençlikle büyümemizi sağlayacağız.”

“MEYDANLARDA HER GÜN BİRİLERİNİ AZARLAYAN BİR CUMHURBAŞKANI DEĞİL…”

"Yönetimimiz tek adam değil, her şeyi bilen adam değil, çocuk sayısına karışan adam değil, doğum yöntemine karışan adam değil, köprünün yerini kendisi belirleyen bir adam değil… Uzmanların mühendislerin belirlediği bir Cumhurbaşkanı... Dinleyen bir Cumhurbaşkanı. Meydanlarda her gün birilerini azarlayan bir Cumhurbaşkanı değil..." 

"GELECEĞİ İŞARET EDEN CUMHURBAŞKANI"

"Gençlere geleceği gösteren, ufku olan, vizyonu olan bir Cumhurbaşkanı. Yani tek adam ve yanındaki avanesi değil. Güçlü bir lider ve yanında akıllı bir takım. Yani ortak akılla ortak iyiyi bulmak hepimiz için."

"BİR OLMAMIZ LAZIM"

"Türkiye’de her şeyi böldüler sizi de bölmeye çalışıyorlar onu da biliyorum sakın bölünmeyin. Türkiye’de gönülleri böldüler, şehitleri bile böldüler. Yani şehit yakınları ayrı ayrı para alıyor. Böyle bir şey olamaz. Bizim bir olmamız lazım."

"GENÇLERİMİZ ARTIK TARİKAT YURTLARINA GİTMEYECEK"

“Bunu gerçekleştireceğiz. Yani geleceğin gençlerini her birlikte yetiştireceğiz. Türkiye’deki okullarda, üniversitelerde okuyan çocuklarınız olduğunu biliyorum. Size bir sözüm olsun fizik öğretmeni ve Cumhurbaşkanı adayı olarak, size bir söz veriyorum. İki yıl içinde hiçbir gencimizi hiç bir tarikat yurduna muhtaç etmeyeceğim. Bunu böyle bilin.”

“HEPİNİZİ 24 HAZİRAN’DAN SONRA ÇANKAYA KÖŞKÜ’NE BEKLİYORUM”

“Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Hepinizi 24 Haziran’dan sonra geldiğinizde Çankaya Köşkü’ne bekliyorum. Sağolun varolun…”

kaynak: sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ