Ekonomi
20 Ekim 2020 ( 4187 görüntülenme )

İlginç 'Dün Vardı Bugün Yok'

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasının ardından Çankaya'da Bahçeli'nin fotoğrafının bulunduğu standa ekmekler asılmıştı. O askılar kaldırıldı.

‘ÇANKAYA İLÇE DUYMAMIŞ’’

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin askıda ekmek kampanyasını başlatmasının ardından MHP Çankaya İlçe Başkanı Serkan Damar, kampanya kapsamında bir 'askıda ekmek' noktasının fotoğraflarını Twitter hesabından "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda ‘Askıda Ekmek’ kampanyasını Çankaya ilçemizde başlatmış bulunmaktayız" diyerek paylaşmıştı. 


Yol TV muhabiri Özge Uyanık'ın aktardığına göre o stant kaldırıldı. Uyanık olayı şöyle duyurdu: "Dün gündem olan ‘askıda ekmek’ standının yerinde bugün yeller esiyor. Bahçeli sabah “inancımızın gereğini yaptık, devam edeceğiz” demişti. Sanırım Çankaya İlçe duymamış."

DEVLET BAHÇELİ NE DEDİ
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında askıda ekmek kampanyasına gelen eleştirilere şöyle yanıt verdi:

‘DAR VE ORTA GELİRLİLERE DESTEK’
“Askıda Ekmek Kampanyası"nı başlatıp dar ve orta gelirli vatandaşlara, güçleri nispetinde, onları incitmeden, izzet-i nefislerini zedelemeden destek olmaya gayret ettiklerini belirten Bahçeli, "Bir elin verdiğini diğer elin görmemesine özen gösterdik. İnançlarımız ne diyorsa onu yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Askıda Ekmek Kampanyası siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği, hatırlamayı, paylaşmayı ve kader ortaklığını ifade hasbiliğidir. Biliyoruz ki bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz."

Kaynak: Yeniçağ/ Gunboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ