Reklamlar
Anasayfa » Haber
12 Eylül 2017 ( 2194 görüntülenme )

2.200 KOMİSER YARDIMCISINA ERDOĞAN ŞOKU!..

MEZUNİYET TÖRENİ YAPILAMIYOR

20 gün önce mezun olan polis akademisi mezunu komiser yardımcıları mezuniyet töreni için Erdoğan'ı bekliyor. 

Erdoğan'ın programı yoğun olduğu için mezuniyet töreni ha bire erteleniyor. iki bin 200 komiser yardımcısı görevlerine başlamadığı için de hala ilk maaşlarını alamadı.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yoğun programı nedeniyle Polis Akademisi'ni 25 Ağustos'ta bitiren 2 bin 200 komiser yardımcısının mezuniyet töreninin yapılamadığı ortaya çıktı. 

Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk'ün yazısından ilgili bölüm şöyle, 

"ERDOĞAN YOK TÖREN DE YOK"


"Polis Akademisi'ni 25 Ağustos'ta bitiren ve mezuniyet belgelerini alan 2 bin 200 komiser yardımcısı atandıkları illerde bir an önce göreve başlayabilmenin heyecanını yaşıyor. Ancak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yoğun programı nedeniyle tören bir türlü yapılamadığı için heyecan yerini bıkkınlığa bırakmış durumda.

"MAAŞ DA YOK İZİN DE YOK"

"Çünkü, ne evlerine gönderiliyorlar, ne de görev yerlerine. Sanki tören yarın yapılacakmış gibi okulda bekletiliyor ve ayrılmalarına izin verilmiyor. Mezuniyetlerinin üzerinden yaklaşık 20 gün geçmesine rağmen okuldan ayrılmalarına izin verilmeyen komiser yardımcıları, yeni görev yerlerine gitmedikleri için 4 bin 200 lira olan maaştan da mahrum kaldı."

"MORALLER BOZUK"

"Cumhurbaşkanı'nın, devlet yetkililerinin katılacağı tören komiser yardımcılarını da çok mutlu edecektir. Ama,
20 gündür tören için okulda tutulmaları ve daha töreninin ne zaman yapılacağının bir türlü belli olmaması da açıkçası moral bozukluğuna yol açtı. Bizden duyurması."

kaynak:cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Genelkurmay'dan Bir Sürpriz Ziyaret daha! Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Vatandaşlara UYARI! FLAŞ! 4 CHP Parti Üyesi Gözaltına Alındı! ŞOK!.. 300 Bin Banka Müşterisinin Bilgileri Çalındı! TRABZON'DA İSTİFA!.. CHP'DEN REFERANDUM ÇIKIŞI!.. DENİZLİ'DE ZEYTİNLİ BAHÇE İSYANI!.. DİKKAT!.. BU GECE BU HATALARI YAPAN YANDI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KUZEY KORE SON KARARINI DÜNYAYA DUYURDU!