Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2385 görüntülenme )

İGDAŞ'dan Yüksek Doğalgaz Faturalarına Uyanık Çözüm!

İGDAŞ’dan yapılan yazılı açıklama şöyle:
 İGDAŞ faturalarında 3 taksit dönemi

İGDAŞ, doğalgaz faturalarına vade farksız 3 taksit imkanı sağladığını açıkladı.

İGDAŞ’tan yapılan açıklamada, abonelere faturalarını kredi kartıyla vade farksız 3 taksitle ödeme imkanı sunulduğu belirtildi.

İGDAŞ’dan yapılan yazılı açıklama şöyle:

Kış aylarının yüzünü iyice göstermesiyle düşen hava sıcakları, ısınma giderlerini artırdı.

İstanbulluların rahat, güvenli ve verimli ısınması için kentin her köşesine kesintisiz bir biçimde doğalgaz dağıtımını gerçekleştiren İGDAŞ, abonelerine faturalarını, kredi kartlarıyla vade farksız 3 taksitte ödeme imkânı sunuyor.

Bu kampanyada Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, HSBC Bank, İş Bankası, TEB, Vakıflar Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Burganbank yer alıyor. Katılım şartları bankadan bankaya farklılık gösteren kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.igdas.com.tradresinden ve bankaların şubelerinden ulaşılabilir. Kampanyada Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, HSBC Bank, İş Bankası, TEB, Vakıflar Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Burganbank yer alıyor.

Ajanslar

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. ZAYTUNG'ndan REKOR KIRAN BAHÇELİ MESAJI! Uluslararası Kuruluştan KRİZ SİNYALİ!.. TSK, YPG'Yİ VURDU! Ve İsrail Düğmeye Bastı, önce Irak, sonra Mısır ve şimdi de Suriye Bedelli Askerlik Ne Durumda ŞOK!.. Suriye Ordusu İblid'e Saldırdı! Durum Ağır! İstanbul'da Şüpheli Minibüs Alarmı! Cizre'de Çatışmalar Tüm Mahallelere Sıçradı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
THY'den Darbe Komisyonu'na Gülen YANITI!