Politika
28 Eylül 2017 ( 4024 görüntülenme )

DAKKA BİR GOL BİR... İBB BAŞKANI HAKKINDA ŞOK İDDİA!..

İBB Başkanı seçilen Mevlüt Uysal hakkında çarpıcı açıklama.


CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, AKP'nin İBB Başkan seçilen Mevlüt Uysal hakkında sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Barış Yarkadaş'ın açıklamaları şöyle:

"FETÖ GİDİYOR METÖ GELİYOR

"Uysal için bir giriş yapalım: Sivas Katliamı sanıklarının avukatlığını üstlenen Uysal, İskenderpaşa Cemaati'nde Esat Coşan grubundandır. Yani; AKP şimdi de İstanbul'u bir cemaate teslim etmek istiyor. FETÖ'den kurtulmaya çalışan AKP'nin hala akıllanmadığı görülüyor. FETÖ gidiyor METÖ ve İSTO geliyor."

"CEMAAT GİDİYOR TARİKAT GELİYOR"

Mevlüt Uysal, Başakşehir'i yüzde 48 oyla kazanırken, tarikat ve cemaat desteği aldı. AKP artık cemaat ve tarikatlara mahkumdur. Cemaat ve tarikatlar da AKP'ye... Mevlüt Uysal, tarikat lideri, Erdoğan'ın Kuran hocası, "Alo Fatih" ile YÖK Başkanı Yekta Saraç'ın babası Mehmet Emin Saraç adına belediyenin bütçesinden cami yaptırmıştır. Cami için ayrılan bir başka alanı ise TÜRGEV'e bedelsiz vermiştir."

"UYSAL'DAN FETÖ ORGANİZASYONUNA DESTEK"

Öte yandan Yarkadaş açıklamalarına ek olarak son bir tweet daha atarak AKP'nin İBB Başkan adayı Mevlüt Uysal'ın Fethullahçı Terör Örgütü'nün organizasyonu Türkçe Olimpiyatlarıyla ilgili tweetini, "Yoruma gerek bırakmayan bir twet bir de..." yazarak paylaştı. 

İŞTE O PAYLAŞIM:
pararu.jpg

Kaynak: Gerçekgündem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ