Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 2817 görüntülenme )

FARS HABER AJANSI 11 EYLÜL'Ü DUYURDU... DÜNYA ŞOKTA!..

ESKİ CIA AJANI: DÜNYA TİCARET MERKEZİ 7'Yİ BİZ PATLATTIK

79 yaşındaki emekli CIA ajanı Malcom Howard, Cuma günü New Jersey’deki hastaneden taburcu olduktan sonra birkaç haftalık ömrü kaldığını söyleyip çok çarpıcı iddialarda bulundu. 

Howard, 11 Eylül saldırıları sırasında yıkılan üçüncü bina World Trade Center 7’ın “kontrollü yıkımı”nda görev aldığını iddia etti.

36 yıl CIA istihbarat memuru olarak çalışan Howard, mühendislik eğitimi alması ve daha önceki görevlerinde yıkım işlerinde tecrübeli olması nedeniyle üst düzey CIA ajanları tarafından bu projeye dahil edildiğini belirtti.

İnşaat mühendisliği mezunu Howard, 1980’lerin başında CIA’ya dahil olduktan sonra patlayıcı maddeler uzmanı oldu. Howard, küçük bir çakmaktan 80 katlı binaya kadar çeşitli patlayıcı yerleştirme işlerinde tecrübe sahibi olduğunu söyledi.

Kaynak: Fars Haber Ajansı

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EINSTEIN 100 Yıl Sonra Haklı Çıktı! İşe Bakın! Ankara Saldırısındaki Bomba Tanıdıkmış! Merkel'den Kürtlere Aşağılayıcı Tavır! Yarbay İlker Çelikcan Kahramanca Çarpışmış Akdeniz’de DEPREM! Kalp Çarpıntısı Deyip Geçmeyin! AKP’nin Seçim Anketçisinden BÜYÜK İTİRAF!.. Oğan'dan Gündemi Sarsacak KURULTAY İDDİASI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK! Emniyet’te ‘Serhildan’ Alarmı!