Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 2853 görüntülenme )

FARS HABER AJANSI 11 EYLÜL'Ü DUYURDU... DÜNYA ŞOKTA!..

ESKİ CIA AJANI: DÜNYA TİCARET MERKEZİ 7'Yİ BİZ PATLATTIK

79 yaşındaki emekli CIA ajanı Malcom Howard, Cuma günü New Jersey’deki hastaneden taburcu olduktan sonra birkaç haftalık ömrü kaldığını söyleyip çok çarpıcı iddialarda bulundu. 

Howard, 11 Eylül saldırıları sırasında yıkılan üçüncü bina World Trade Center 7’ın “kontrollü yıkımı”nda görev aldığını iddia etti.

36 yıl CIA istihbarat memuru olarak çalışan Howard, mühendislik eğitimi alması ve daha önceki görevlerinde yıkım işlerinde tecrübeli olması nedeniyle üst düzey CIA ajanları tarafından bu projeye dahil edildiğini belirtti.

İnşaat mühendisliği mezunu Howard, 1980’lerin başında CIA’ya dahil olduktan sonra patlayıcı maddeler uzmanı oldu. Howard, küçük bir çakmaktan 80 katlı binaya kadar çeşitli patlayıcı yerleştirme işlerinde tecrübe sahibi olduğunu söyledi.

Kaynak: Fars Haber Ajansı

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bursa'daki Canlı Bomba Bakınız Hangi Örgütten Çıktı! FLAŞ!. İLK KEZ REKTÖR'DEN REKTÖRLERE SERT TEPKİ!.. Hem HDP'den Hem de HDK'dan çift taraflı ateşkes çağrısı Anketler Sinan Oğan Diyor ! CEMAAT VE BARZANİ İşte Yeni İsrail'in Suriye Planı! HAZIRLIKLAR TAMAM! ALTAN TAN'A ŞOK GÖZALTI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
13 Polisimizi Şehit Eden Düzenekle Aynı