Genel
11 Şubat 2019 ( 1224 görüntülenme )

STAR: 'HER TAŞIN ALTINDAN O ÇIKIYOR'

Star gazetesi yazarlarından Ahmet Kekeç, yeni siyasi parti kuracağı iddiaları öne sürülen Abuddullah Gül için, “Her taşın altından o çıkıyor” ifadelerini kullandı.Kekeç, isim vermeden Ahmet Davutoğlu’na da göndermede bulundu ve şunları yazdı:


DAVUTOĞLU NEDEN KONUŞMUYOR?

 “Parti kurma hazırlığı içinde olduğu iddia edilen eski Başbakan neden konuşmuyor? En ufak bir iddiayı bile anında tekzip ederdi. İddialar gerçeği yansıtmıyorsa, neden açıklama yapmıyor? Doğruysa, neden elan üyesi bulunduğu partiyle ilişkisini kesmiyor?” 

'EMEKLİ OLDU İYİ OLDU AMA...'

"Cumhurbaşkanlığı görevini tamamladıktan sonra, partisine olan mesafeli tavrını hatırlatan gazetecilere, “Aktif siyasi hayatımı noktaladım da, o yüzden” karşılığını verdi. Eyvallah... Bir “karar”dır. Partiden bazı arkadaşları buruklukla karşılasalar da, bu karar saygı gördü, saygıyla karşılandı."

'HANİ SİYASETTEN ÇEKİLMİŞTİ'

"Demek ki Sayın Gül, bundan böyle partisinin (yani AK Parti’nin) toplantı ve etkinliklerinde boy göstermeyecekti, aktif siyasetten elini eteğini çekecekti, bir anlamda “emekliliğin keyfini” sürecekti. Fakat o da ne!"

kaynak: yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ