Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Eylül 2017 ( 653 görüntülenme )

HEYECAN DORUKTA!.. AKŞENER GELİYOR...

Akşener’in ‘kınalı eli’ partinin logosu mu oluyor


Meral Akşener, referandumda ‘kınalı eli’ ile kampanya yürütmüştü. Kuracağı partinin logosunun da ‘el’ olması ağırlık kazandı.


"PARTİ LOGOSU KINALI EL"

Cumhuriyet Bayramı'nda Atatürk'ün kurtuluş mücadelesini başlattığı Samsun'da ilk toplantısını yapmayı planlayan Meral Akşener liderliğinde kurulacak partinin logosu netleşti. Partinin logosu Meral Akşener'in anayasa referandum kampanyasında kullandığı “kınalı eli” olacak. 

Logo için her parmağı adalet, demokrasi, refah, kardeşlik gibi sloganları simgeleyen el işareti ağırlık kazandı.

Akşener, Ümit Özdağ ve Koray Aydın başta sosyal medya olmak üzere tabandan gelen tepkiler üzerine yeni partinin isminin Merkez Demokrat Parti olmasından vazgeçti. 

Parti tüzüğü ve programı dahil her konuda “istişare” mekanizmasına önem veren üçlü, yeni partinin “tek kelimelik” ismi olması konusunda görüş birliğine vardı. Düşünülen isimler arasında; Milli, Merkez, Türkiyem, Demokrasi ve Anayurt Partisi'nin geçtiği ifade edildi.

Kulislerde, Akşener'in partisinin transfer edeceği milletvekilleri ile TBMM'de grup kuracak sayıya ulaştığı da konuşuluyor.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HALE BAK!.. TUNCELİ VALİSİNDEN SKANDAL AÇIKLAMA!.. Darbe Komisyonu'ndan HULUSİ AKAR KARARI! EY MİLLET!.. AKP BİR YANA, PENSİLVANYA DA SALDIRIYA GEÇTİ!.. IRAK ORDUSU AÇIKLADI! FEHMİ KORU'DAN SÖZCÜ HAKKINDA AKLA HAYALE GELMEZ ŞOK İDDİA!.. IRAK'IN KUZEYİNE HAVA HAREKATI! ADANA'DA İHA DÜŞTÜ... ABD ŞAŞTI!.. KOD ERGENEKON KUMPASINDA ŞOK DAVA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. REFERANDUMDA DÖRT BÜYÜK ŞAİBE!..