Politika
14 Haziran 2018 ( 6950 görüntülenme )

'Hele şu seçim bi bitsin' dedi... KANUN GELİYOR!..

Yalova'da vatandaşlara hitap eden AKP Genel Başkanı Erdoğan, seçimlerin ardından Cumhurbaşkanlığı adaylığı şartlarını değiştireceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Yalovalılara seslendi. Burada yaptığı konuşmada Selahattin Demirtaş'la ilgili de konuşan Erdoğan, "Zaten şu seçimi bir atlatalım aday olma şartları arasına tutuklu olmayı da koyacağız. Burası yol geçen hanı mı ya?" dedi. Erdoğan, şöyle konuştu:

"ŞARTLARA TUTUKLU OLMAYI DA KOYACAĞIZ"

“15 yaşında Yasin Börü evladımızı öldürdüler be. Et dağıtıyor. Arabayla üzerinden geçip geldiler. Kim? İşte şu anda içeride bulunan kişinin başını çektiği kesim. Cumhurbaşkanı adayı oldu o zaman serbest bırakın. Böyle bir adalet olur mu? Zaten şu seçimi bir atlatalım aday olma şartları arasına tutuklu olmayı da koyacağız. "


"BURASI YOL GEÇEN HANI DEĞİL"

"Burası yol geçen hanı mı ya?Bir Yolava’lının böyle bir kişinin yanında ne işi olabilir. Geçen Diyarbakır’a gitti. Kendisini karşılayanların tamamına yakını Edirne’deki adamın taraftadı. Israrla bu kişiyi cezaevinden çıkartmaya çalışıyor. “

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ