Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2402 görüntülenme )

HDP'li Vekil PKK'lıları Ziyaret Etti

HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, devlet hastanesinde tedavi gören yaralı teröristleri ziyaret etti.
  Güvenlik güçlerinin Doğu ve Güneydoğu'da devam ettirdikleri terörle mücadele operasyonlarında vurulan PKK'lı teröristler devlet hastanelerinde tedavi ediliyor.

HDP'Lİ VEKİL TERÖRİSTLERİ ZİYARET ETTİ

Şırnak'ta asker ve polis ile girdikleri çatışmalarda yaralanan ve Şırnak Devlet Hastanesi'nde tedavi edilen teröristleri 'PKK ile bağımız' yok diyen HDP'nin milletvekilleri ziyaret etti.

Teröristlerle yakından ilgilenen Ayhan, sorunlarının olup olmadığını sordu.SUR'DA 1 ŞEHİT 5 ASKER YARALI

Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde bugün çıkan çatışmalar sırasında PKK'lı teröristlerin keskin nişancı tüfeği Kanas ile açtığı ateş ve tuzaklanan patlayıcıları uzaktan kumandayla patlatması sonucu 1 uzman çavuş şehit oldu, 5 asker yaralandı.CİZRE'DE 1 ŞEHİT

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği Cizre ilçesi Nuh Mahallesi’ne operasyon düzenleyen güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı.

Çatışmada teröristler güvenlik güçlerine roketatarlar ile saldırdı. Saldırıda bir jandarma özel harekat uzman çavuş yaralandı. Olay yerine çağrılan ambulansla Cizre İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralı asker, burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Ensonhaber

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ