Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2431 görüntülenme )

HDP'den akıl dışı çağrı...

Sırrı Süreyya Önder: Çözüm süreci için uluslararası gözlemciler devreye girsin...
  HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, çözüm süreci için uluslararası gözlemciler Birleşmiş Milletler başta olmak üzere Avrupa Parlamentosu, Uluslararası Af Örgütü, İşkenceyi Önleme ve İzleme Komitesi'nin devreye girmesi için çağrıda bulundu.

HDP Grup Başkanvekilleri İdris Baluken ve Pervin Buldan ile İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Meclis HDP Grup Yönetim Toplantı Salonu'nda çözüm sürecine dair açıklamalarda bulundu. "Savaşmak kötüdür, barışmak iyidir." diyen Sırrı Süeyya Önder, "İktidar bloğu ikiye bölünmüş durumda. Bir tarafında cumhurbaşkanı diğer tarafında hüktümet; bunlar da bir çok parçaya bölünmüş durumdalar." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'masa yok' açıklamasına karşın Başbakan Davutoğlu ile Yalçın Akdoğan'dan bir açıklama isteyen Önder, çözüm süreci için uluslararası gözlemciler Birleşmiş Milletler başta olmak üzere Avrupa Parlamentosu, Uluslararası Af Örgütü, İşkenceyi Önleme ve İzleme Komitesi'nin devreye girmesi için çağrıda bulundu(Cihan).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barzani'den Tarihinin En Alçak Mesajı! ŞOK!.. DEV HOLDİNGE İKİNCİ DARBE!.. Elektrik Şirketlerinden YENİ VURGUN! Şok! Papa Francesco'dan Ürkütücü Açıklama! Rusya'dan ABD'ye KRİTİK SUÇLAMA! Nusaybin'de Mayın, Bomba, Tuzak, Roket... 2 ŞEHİT! ŞOK!.. BAŞÇALAN HESABI BAKIN NERDEN ÇIKMIŞ!.. Kalbinizi Korumayı İhmal Etmeyin!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Liseli'ye Hapis Şok'u