Reklamlar
Anasayfa » Haber
26 Haziran 2017 ( 1073 görüntülenme )

HAMBURG POLİS MÜDÜRÜ'NDEN TÜRKİYE'YE ÇOK SERT UYARI!..

Hamburg Polis Müdürü: Gözaltına alırız


Hamburg polisinden G20 zirvesine katılacak yabancı devlet görevlilerinin korumalarına yönelik yeni bir açıklama geldi.

 Hamburg Polis Müdürü Ralf Martin Meyer, 7-8 Temmuz tarihlerinde Hamburg’ta yapılacak G20 zirvesinde korumaların kavgaya karışmaları ve göstericilere müdahale etmeleri durumunda gözaltı dahil tüm önlemleri alacaklarını söyledi.

Bild gazetesine konuya ilişkin açıklama yapan Meyer, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Washington ziyareti sırasındaki gibi korumaların kavgaya karışmalarına müsaade etmeyeceklerini belirtti.

Türk güvenlik birimleri ve diğer ülkelerin bu konuda uyarıldıklarını kaydeden Meyer, yeterli sayıda polis gücü bulunduğunu, zirve süresince böyle bir şey olmaması için dikkat edeceklerini söyledi. Herhangi bir durumda hemen müdahale edileceğine de belirten Meyer, “Böyle bir şeye müsaade etmeyeceğimizi bildirdik… Şayet birisi üçüncü şahıslara karşı zor kullanacak olursa, gerçekten gözaltı dahil, tüm önlemleri alırız. Çünkü bu adam yaralamadan başka bir şey değil” ifadelerini kullandı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ak Saray, 16/9 Ataköy İçin Flaş Gelişme Whatsapp'a Yeni Bir Özellik Daha! TÜRKİYE YASTA!.. ŞIRNAK'TA 13 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ... SON BİLGİLER... ABD'den ŞOK HAMLE! Bir Üsteğmenimiz Çatışmada Şehit Düştü! Pkk'lılar Üsse Saldırdı! Diyarbakır'da Patlatılan Bomba Tanıdık Çıktı Kuzey Kore'den Tehdit gibi Açıklama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bitlis'te Kahvehaneye Silahlı Baskın !