Reklamlar
Anasayfa » Haber
26 Haziran 2017 ( 1111 görüntülenme )

HAMBURG POLİS MÜDÜRÜ'NDEN TÜRKİYE'YE ÇOK SERT UYARI!..

Hamburg Polis Müdürü: Gözaltına alırız


Hamburg polisinden G20 zirvesine katılacak yabancı devlet görevlilerinin korumalarına yönelik yeni bir açıklama geldi.

 Hamburg Polis Müdürü Ralf Martin Meyer, 7-8 Temmuz tarihlerinde Hamburg’ta yapılacak G20 zirvesinde korumaların kavgaya karışmaları ve göstericilere müdahale etmeleri durumunda gözaltı dahil tüm önlemleri alacaklarını söyledi.

Bild gazetesine konuya ilişkin açıklama yapan Meyer, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Washington ziyareti sırasındaki gibi korumaların kavgaya karışmalarına müsaade etmeyeceklerini belirtti.

Türk güvenlik birimleri ve diğer ülkelerin bu konuda uyarıldıklarını kaydeden Meyer, yeterli sayıda polis gücü bulunduğunu, zirve süresince böyle bir şey olmaması için dikkat edeceklerini söyledi. Herhangi bir durumda hemen müdahale edileceğine de belirten Meyer, “Böyle bir şeye müsaade etmeyeceğimizi bildirdik… Şayet birisi üçüncü şahıslara karşı zor kullanacak olursa, gerçekten gözaltı dahil, tüm önlemleri alırız. Çünkü bu adam yaralamadan başka bir şey değil” ifadelerini kullandı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'dan NATO'YA ÇARPICI MESAJ! Son Dakika... BÜLENT ARINÇ'IN DAMADINA ŞOK SUÇLAMA!.. FETÖ'nün Bylock'u BAKIN NERELERE SIÇRAMIŞ! Daha Mutlu Bir Yaşam İçin 11 Adım! Milli Piyango’da ‘Çanakkale’ Skandalı! FLAŞ!.. METEOROLOJİ'DEN GÜZEL HABER... Dev Holding'ten FLAŞ REFERANDUM AÇIKLAMASI! ASGARİ ÜCRETTE ALT SINIR AÇIKLANDI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KARADENİZ'DE BİR İLK!.. FINDIK ÜRETİCİLERİNDEN BÜYÜK YÜRÜYÜŞ...